چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دستورالعمل

حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی

danesheroz1 خرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی

دانش روز: موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی، دستور العمل حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی سال جاری و میزان حمایت مالی از آن را اعلام کرد

به گزارش دانش روز، برخی جزئیات دستورالعمل حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی سال ۹۲ توسط موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی به این شرح است:

معیارهای پذیرش

تمام دانشجویان در حال تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می توانند از تسهیلات این دستورالعمل بهره مند شوند، موضوعات ارائه شده باید منطبق با عناوین اعلام شده از سوی موسسه باشد، طرح نامه هایی که در حال اتمام و یا دفاع باشند، پذیرفته نمی شود؛ پایان نامه ها نباید از حمایت هیچ سازمان و نهاد دولتی یا خصوصی دیگری برخوردار باشد.همچنین مالکیت فکری و معنوی دستاوردهای پایان نامه به طور مشترک متعلق موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی و دانشگاه مربوط خواهد بود.

میزان حمایت مالی

سقف حمایت از پایان نامه های کارشناسی ارشد در سال جاری مبلغ ۸۰۰ هزار تومان است که از این مبلغ ۱۰۰ هزار تومان در صورت ارائه مقاله پرداخت خواهد شد. همچنین درج عبارت ” این رساله با حمایت مالی موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی انجام شده است “در داخل و روی جلد پایان نامه الزامی است. سقف حمایت از پایان نامه های دکتری در سال جاری مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است که از این مبلغ ۲۵۰ هزار تومان در صورت ارائه مقاله پرداخت خواهد شد. همچنین درج عبارت  ” این رساله با حمایت موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی انجام شده است ” در داخل و روی جلد پایان نامه الزامی است. مبلغ مورد حمایت در یک قسم و پس از انجام دفاع و تحویل پایان نامه مطابق ضوابط و مقررات پرداخت خواهد شد.

مدارک مورد نیاز

ارائه درخواست به همراه یک نسخه از طرح نامه پیشنهادی و صورت جلسه تحصیلات تکمیلی دانشگاه، در صورت تصویب لازم است. ارائه تمامی نسخه های چاپی از پایان نامه که عبارت مورد اشاره در بند حمایت مالی، در داخل و روی جلد آن چاپ شده باشد. تحویل یک نسخه چاپی از پایان نامه و مقاله مستخرجه از آن به همراه لوح فشرده حاوی فایل ورود و پی دی اف نیز جزء مدارک مورد نیاز به شمار می آید.

عناوین پیشنهادی برای حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی

موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی در حوزه هایی مانند مطالعات مدیریت آموزش عالی، برنامه ریزی آموزش عالی، مطالعات تطبیقی و نوآوری های آموزشی، اقتصاد آموزش عالی و پژوهش های آماری، از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی حمایت می کند.

 

منبع:مهر

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۱
کد خبر : 28967
بازدیدها: 516

پاسخی بگذارید »