چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معااون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار البرز:

حمایت از نخبگان از اولویت‌های مسئولان باشد

danesheroz اسفند ۲۰, ۱۳۹۱ ۰
حمایت از نخبگان از اولویت‌های مسئولان باشد

معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استاندار البرز بر حمایت از نخبگان تأکید کرد و گفت: حمایت از این قشر باید در اولویت کار مسئولان باشد

امیر یزدی ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان البرز اظهار داست: استان البرز نخبگان بسیاری را در خود پرورش داده است که حمایت از این فعالان علمی باید در دستور کار مدیران و مسئولان دستگاه‌های مختلف قرار گیرد.

وی ادامه داد: حمایت و تجلیل از نخبگان علمی به عنوان سرمایه‌های عظیم فکری و انسانی جامعه ، از نکات قابل تاملی است که باید با برنامه‌ریزی مناسب، هدایت و حمایت شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: ما در عرصه‌های مختلف علمی، ‌ورزشی، اقتصادی، فرهنگی و هنری نخبگانی را تربیت و پرورش داده‌ایم که باید از آنها حمایت و برای توسعه و پیشرفت کشور استفاده شود.

یزدی با تأکید بر تجلیل از چهره‌ها و نخبگان عرصه‌های مختلف در این استان ادامه داد:  مدیران، برنامه‌ریزان و سیاست‌گذاران آینده ایران اسلامی همین نخبگان هستند، لذا باید بستر جامعه را برای پرورش آنان فراهم کرده و به درستی هدایت و حمایت شوند.

وی تأکید کرد: نباید در مراسم‌های مختلف تجلیل از نخبگان از مسیر علمی به سیاسی برویم و تبلیغات انتخاباتی در انجام دهیم.

یزدی افزود: نخبگان امانت‌هایی در دستان مسئولان هستند که نباید آلوده مسائل سیاسی سایرین شوند.

وی تصریح کرد: دشمنان برای اینکه بتوانند به اهداف شوم خود نزدیک شوند با ترور نخبگان و فعالان علمی در نظر داشتند تا مانع پیشرفت و توسعه کشور شوند اما این حرکت دشمنان نیز به جایی نخواهد رسید چرا که با ترور یک دانشمند صدها دانشمند دیگر در کشور پرورش و تربیت می‌شوند که پایه‌های علمی کشور را محکم‌تر از گذشته خواهند کرد.

یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۸
کد خبر : 9435
بازدیدها: 212

پاسخی بگذارید »