پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حماسه ۹ دی در راستای دفاع از ولایت، ارزش ‎ها و مکتب امام حسین (ع) خلق شد

danesheroz1 دی ۷, ۱۳۹۲ ۰
حماسه ۹ دی در راستای دفاع از ولایت، ارزش ‎ها و مکتب امام حسین (ع) خلق شد

دانش روز: نماینده مردم شهرستانهای نظرآباد و ساوجبلاغ گفت: حماسه ۹ دی در راستای دفاع از ولایت، ارزش‎ ها و مکتب امام حسین (ع) خلق شد و اگر تحقق نمی ‎یافت، آشوبگران و حامیان داخلی و خارجی آنان موفق می‎شدند

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلام و المسلمین مفید کیایی نژاد در خصوص حماسه ی عظیم ۹ دی در گفتگو با هادیان البرز افزود:این حماسه یک حرکت زیبای خود جوشی بود که مردم ایران اسلامی بخاطر عصبانیتی که از سران فتنه و طرفداران آنها مشاهده کردند صورت گرفت.

 وی تصریح کرد:دشمنان نظام و فتنه‎گران در فتنه سال ۸۸ به بهانه تقلب به کف خیابان‎ها ریختند و با توهین به امام و مقدسات و آرمان‎های انقلاب همچنین با آتش زدن خیمه های امام حسین(ع) و برخورد کردن با دسته جات عزاداری به بهانه‎های واهی راه را برای دشمنان خارجی هموار کردند.

 نماینده مردم شهرستانهای نظرآباد ، ساوجبلاغ  وطالقان در مجلس ادامه داد: این حماسه که در راستای دفاع از ولایت، ارزش‎ها و مکتب امام حسین (ع) خلق شد، اگر تحقق نمی‎یافت، آشوبگران و حامیان داخلی و خارجی آنان موفق می‎شدند.

 حجت الاسلام کیایی نژاد بیان کرد: مردم روشنفکر جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به فتنه گران و در راستای حمایت همه جانبه مردم از ارزشهای دینی ، انقلابی و به ویژه از مقام معظم رهبری با حضور انبوه در ۹ دی ماه ۸۸ خط بطلانی را بر آنها کشیده اند.

منبع: هادیان البرز

 

شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۰
کد خبر : 83282
بازدیدها: 254

پاسخی بگذارید »