پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حماسه نهم دی بساط همه توطئه ها را جمع کرد

danesheroz دی ۲, ۱۳۹۲ ۰
حماسه نهم دی بساط همه توطئه ها را جمع کرد

دانش روز : آب خضر در آخرین جلسه ستاد بزرگداشت ۹دی

به گزارش دانش روز ، حماسه نهم دی بساط همه توطئه ها را جمع کرد/ بزرگترین پیروزی غلبه بر فتنه ۸۸ بود
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت:‌ اگر از اول انقلاب در حوزه‌های مدیریتی دست‌های نامحرم و منافقی وارد شده و امکان جراحی آنها نبود، در ۹ دی ۸۸ این دست‌های نامحرم از انقلاب و مردم جدا شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، ‌اصغر آب خضر، در آخرین جلسه ستاد بزرگداشت ۹ دی که در محل این شورا برگزار شد، اظهار داشت: چالش ما با استکبار جهانی یک چالش همیشگی است و هر بهانه‌ای را هم خنثی کنیم دشمنان بهانه‌ دیگری در میان اهداف بالای جمهوری اسلامی ایران طراحی می‌کنند.
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح‌کرد: این مذاکرات برای آمریکایی‌ها مهم است و در واقع راهی جز مذاکره با جمهوری اسلامی ندارد و باید با ایران مذاکره کند، مقامات آمریکایی به ویژه اوباما ادعا می‌کند گزینه نظامی روی میز است اما آنها در شرایطی نیستند که با نظام جمهوری اسلامی سر جنگ داشته باشند.
وی به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند اشاره و اضافه‌کرد: دعا می‌کنیم سرانجام این مذاکرات برای نظام جمهوری اسلامی ختم به خیر شود.
آب خضر در ادامه سخنان خود با بیان اینکه فتنه ۸۸ فی‌نفسه فتنه بزرگی است که جا دارد در حد توان و ظرفیت بسیار بالا آن را موشکافی کنیم، افزود: باید دید چه اتفاقی در سال ۸۸ افتاد و در کشور ما چنین حادثه‌ای شکل گرفت.
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یادآور شد: حتماً تاریخ انقلاب اسلامی کسانی که در داخل کشور شرایطی به وجود آوردند که زمینه برای استکبار فراهم شد، را نخواهد بخشید.
وی با تأکید بر اینکه ۹ دی از روزهای باارزش است که در تاریخ ماندگار می‌شود، گفت: ۹ دی بساط همه شیطنت‌ها، ترفندها و کارهای سخیفی که در سال ۸۸ اتفاق افتاد، جمع کرد و روز خوبی را در تاریخ انقلاب به ثبت رساند.
آب خضر با تأکید بر اینکه از اول انقلاب اسلامی تا سال ۸۸ توطئه‌های زیادی در زمینه سیاسی، اقتصادی از سوی دشمنان و گروهک‌های منافق شکل گرفت که در نهایت جنگ ۸ ساله بود که ۴۸ کشور پشت سر صدام آمدند و با نظام جمهوری اسلامی درافتادند اما ملت ایران با حمایت مردم پیروز این میدان شد.
قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تأکید بر اینکه این توطئه‌ها بعد از جنگ نیز و تا سال ۸۸ ادامه یافت، افزود: بزرگترین توطئه بعد از انقلاب فتنه سال ۸۸ بود و همانگونه که ما بر همه توطئه‌ها غلبه یافتیم بزرگترین پیروزی ما بعد از انقلاب تا سال ۸۸ در فتنه ۸۸ بود.
وی تأکید کرد:‌ اگر دست‌های نامحرم و منافقی از اول انقلاب در حوزه‌های مدیریتی انقلاب و در سطح بالا وارد شده و امکان جراحی آنها نبود این اتفاق در سال ۸۸ افتاد و این دست‌های نامحرم از انقلاب و مردم جدا شدند.
آب خضر با بیان اینکه هر سال باید نگاه جدی‌ و محکم‌تر و با افتخارآمیزتری به حادثه ۹ دی داشته باشیم، اظهارداشت:‌ در روز عاشورا آن حرکت سخیف را انجام دادند اما ملت ایران با حضور خود دست نفاق‌گونه خارجی را افشا کرد، باید در همین سال‌های اول این حماسه بزرگ را برای آیندگان به ثبت برسانیم.
همچنین در ادامه این جلسه سعید فلاح‌پور مسئول دبیرخانه دائمی ستاد مرکزی حماسه ۹ دی اظهار داشت:‌ این جلسه، جلسه نهایی ستاد برگداشت ۹ دی است؛ ستادهای ۹ دی در سراسر کشور در دفاتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فعال شده است.
وی ادامه داد: ‌برای همه استان‌ها سخنرانان و مهمانانی در نظر گرفته شده که از سوم دی‌ماه این برنامه‌ها شروع و تا ۹ دی ادامه می‌یابد.
فلاح پور در عین حال گفت: جزئیات برنامه‌های در نظر گرفته شده برای ۹ دی امسال بزودی در نشستی خبری توسط علی‌محمد نائینی دبیر ستاد ۹ دی اعلام خواهد شد.

دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۲
کد خبر : 81932
بازدیدها: 203

پاسخی بگذارید »