پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حماسه سازان ورزشی در راه خلق حماسه سیاسی

danesheroz خرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
حماسه سازان ورزشی در راه خلق حماسه سیاسی

دانش روز :حماسه سازان عرصه ورزش برای خلق حماسه سیاسی در کشور همصدا و همقدم شده اند

همواره میان قشرهای مختلف مردم ایران همدلی و همگامی برای حفظ ارزشها و امیدهای ملت ایران و انقلاب اسلامی را شاهد بوده‌ایم. قشر ورزشکاران از بدو انقلاب همگام با سایر قشر های مردمی دیگر در صف مقدم  بوده اند. امروز نیز همه ورزشکاران که عاشق پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی هستند و از به احتزاز درآمدن ان در دنیا غرق در غرور می شوند و عزت را به مردم خود هدیه می دهند تصمیم دارند در خلق حمایسه سیاسی شریک و یار سیل خروشان ملت باشند.

سوریان: پای صندوق های رای، حماسه رقم می خورد

نابغه کشتی فرنگی جهان معتقد است مردم ایران روز جمعه با حضور پای صندوق های رای، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش می گذارند.
حمید سوریان با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و حضور گسترده مردم پای صندوق های رای، گفت: در شرایطی که دشمنان جمهوری اسلامی ایران به خیال خام خود تلاش می کنند با تهدیدها و تحریم ها مقاومت کشورمان را تضعیف کنند، حضور یکپارچه مردم در انتخابات ریاست جمهوری یک پیام روشن خواهد داشت و این پیام چیزی جز به تصویر کشیدن عزم و اراده راسخ مردم ایران در دفاع از ارزش های جمهوری اسلامی نیست.
سوریان افزود: تردید ندارم روز جمعه مردم ایران پای صندوق های رای حاضر خواهند شد تا باعث رقم خوردن حماسه ای سیاسی شوند.
نابغه کشتی فرنگی جهان تاکید کرد: من هم مثل تمامی هموطنان عزیزم روز جمعه در انتخابات شرکت می کنم. قطعا اهالی ورزش حضور پر رنگی در انتخابات ریاست جمهوری خواهند داشت.
سوریان که نامزد انتخابات شورای شهر تهران است، در این خصوص نیز به رادنیوز گفت: اگر مردم شریف تهران بنده را لایق خدمت تشخیص بدهند و رای بیاورم، برنامه های متنوعی برای کمک به بهبود اوضاع زندگی در پایتخت دارم.
 خسرو حیدری: شرکت در انتخابات یک وظیفه ملی و میهنی است
خسرو حیدری معتقد است که اغلب کاندیداهای ریاست جمهوری حرف های بسیار قشنگی در حین تبلیغات بر زبان آوردند، اما مهمترین دغدغه مردم، معیشت و مشکلات اقتصادی است.
خسرو حیدری نامی آشنا برای فوتبالدوستان ایرانی است. هافبک – مدافع استقلالی تیم ملی معتقد است که اغلب کاندیداهای ریاست جمهوری حرف های بسیار قشنگی در حین تبلیغات بر زبان آوردند، اما مهمترین دغدغه مردم، معیشت و مشکلات اقتصادی است.
به گزارش رادنیوز، وی تاکید کرد: اشتغال و قدرت خرید دو مطالبه به حق مردم از رییس جمهور آینده است. تمامی خانواده ها باید دارای شغل مناسب و درآمد کافی برای خرید باشند و ان شاءا… این مشکل هرچه زودتر برطرف شود.
حیدری ادامه داد: متاسفانه به دلیل تحریم ها و نوسانات ارزی و مشکلات اقتصادی، تورم بالا رفته و نرخ بیکاری به شدت افزایش یافته است و امید می رود کاندیداهای محترم، همان طور که در شعارهای تبلیغاتی خود حرف های قشنگ و زیبایی درباره رفع این گرفتاری ها می زنند، در عمل نیز چنین باشند و بتوانند قدم های بلندی به نفع مردم بردارند.
ستاره استقلال در پایان تاکید کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه ملی و میهنی است، در این مقطع حساس هر ایرانی وطن پرستی باید با حضور در پای صندوق های رأی نشان بدهد ایران و همین طور خود و سرنوشتش را دوست دارد و نسبت به آینده آن احساس مسوولیت می کند.

پژمان منتظری: جمعه تعامل ملت و دولت را خواهیم دید

بی شک یکی از بازیکنان بی حاشیه، کم حرف و البته خوش صحبت فوتبال کشورمان پژمان منتظری است که به نظرش روز ۲۴ خرداد روزی فراموش نشدنی در تاریخ سیاسی کشورمان خواهد شد.
مدافع ملی پوش کشورمان می گوید: ملت و دولت دو هویت کاملا مستقل اما به هم پیوسته و هم بسته هستند که تعامل این دو می تواند هر کشوری را به سمت تعالی و رشد پیش ببرد. امیدوارم روز جمعه هفته جاری نیز شاهد این تعامل باشیم و مردم را با شوری وصف ناپذیر پای صندوق های رأی ببینیم.
وی ادامه می دهد: البته کاندیداهای ریاست جمهوری نیز باید با درک حساسیت موضوع، در برنامه های تبلیغاتی خود از کلی گویی پرهیز کرده و به طور مشخص برنامه های خود را برای رفع مشکلات جامعه و مردم بیان کنند، چرا که همه باید بدانند قرار است رییس جمهور آینده برای رفع دغدغه ها چه کند.
منتظری در پایان نیز می گوید: از مردم عزیز کشورمان که پای صندوق های رأی می روند، تقاضا دارم تیم ملی فوتبال کشورشان را نیز از دعاهای خود محروم نکنند، چرا که ما بازی حساسی در روز آخر با کره جنوبی خواهیم داشت.

 

 

رحمان احمدی: حماسه سیاسی قبل از حماسه فوتبالی
در فاصله کمتر از چند ساعت تا بازی ایران و لبنان با رحمان احمدی هم درباره انتخابات ریاست جمهوری و هم درباره تیم ملی حرف زدیم.
در غیاب سیدمهدی رحمتی، یک سنگربان بی ادعا و باتجربه اجازه نداده تا خلأ رحمتی درون دروازه تیم ملی احساس شود. احمدی که امید فراوانی به حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی و صعود ایران به جام جهانی دارد، می گوید: «هر دو اتفاق با هم می افتد.»
به گزارش رادنیوز، دروازه بان شماره یک فعلی تیم ملی اضافه می کند: اگر واقع بینانه به مسایل نگاه کنیم، می بینیم که مردم شور و شوق زیادی برای حضور در انتخابات پیش رو داشته و دلشان می خواهد فردی کاربلد و امتحان پس داده رییس جمهور شود و مشکلات آنها را حل کند. بر همین اساس پیش بینی می کنم روز ۲۴ خرداد شاهد حضور پرشمار مردم در پای صندوق ها باشیم.
رحمان احمدی همچنین با اشاره به بازی حساس و تعیین کننده روز ۲۸ خرداد برابر کره جنوبی می گوید: ان شاءا… اگر اتفاق خاصی نیفتد، پس از حماسه سیاسی روز جمعه ۲۴ خرداد، بر و بچه های تیم ملی با هدایت آقای کارلوس کی روش حماسه ای فوتبالی در سئول خلق کرده و به جام جهانی برزیل صعود می کنیم تا دل مردم ایران شادتر از همیشه شود.

سیدصالحی: همه باید حضور پررنگی پای صندوق های رأی گیری داشته باشیم

مهاجم تازه وارد پرسپولیس گفت: ما ورزشکاران به همراه مردم برای رفع مشکلات موجود و آینده ای روشن برای کشورمان در انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهیم کرد.

سیدمهدی سیدصالحی با بیان این صحبت ها افزود: طبیعی است حضور حداکثری در انتخابات روز ۲۴ خرداد ماه جاری از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و تضمین کننده اتفاقات خوب و تداوم پیشرفت و آبادانی کشور است.
وی ادامه داد: انتخابات ریاست جمهوری رابطه مستقیمی با سرنوشت مردم و رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دارد و بدین روی همه باید حضور پررنگی پای صندوق های رأی گیری داشته باشیم.
سیدصالحی در مورد ویژگی های کاندیدای مورد نظرش نیز تصریح کرد: به عنوان یکی از نوکران امام حسین(ع) و اهل بیت کسی را اصلح می دانم که خود را خادم همیشگی معصومین دانسته و خداترس باشد. این خداترسی باعث می شود بیش از پیش حواسش به مردم و مشکلات آنها بوده و خودد را جدا از آنها نداند.
منبع :دانا
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۵
کد خبر : 25502
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »