چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزیر آموزش و پرورش در پیامی به مناسبت روز قدس:

حماسه‌ به یاد ماندنی فرهنگیان و دانش‌آموزان در روز قدس

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
حماسه‌ به یاد ماندنی فرهنگیان و دانش‌آموزان در روز قدس

دانش روز: وزیر آموزش و پرورش در پیامی به مناسبت روز قدس تاکید کرد؛ فرهنگیان و دانش آموزان عزیز به عنوان طلایه داران مهندسی فرهنگی جامعه، در راهپیمایی روز قدس حماسه ای به یاد ماندنی خلق خواهند کرد

 به گزارش دانش روز، در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

روز قدس روز مطالبه حقوق پایمال شده و غصب شده میلیون ها انسانی است که ده ها سال سنگینی ستم چکمه پوشان رژیم جعلی و نامشروع اسرائیل را در سایه حمایت های های گسترده استکبار جهانی و سکوت قابل تامل مجامع به ظاهر طرفدار حقوق بشر تحمل کرده و با چنگ و دندان از سرزمین پدری خود دفاع می کنند.

روز قدس روزی است که امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب و بنیان گذار جمهوری اسلامی فرمود: « روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است ». و در سایه این روشنگری و آگاهی بخشی امام راحل (ره) که با تاسی از سیره امام حسین علیه السلام روحیه اعتماد به نفس و ایثار را در فلسطینیان که از مذاکرات فرمایشی به اصطلاح صلح خاورمیانه، طرفی نبسته بودند، راهبرد مقاومت و انتفاضه را در پیش گرفتند که در جنگ های ۳۳ و ۲۲ روزه طعم تلخ و ناگوار شکست را برای اولین بار به رژیم جعلی تا دندان مسلح اسرائیل چشانیدند که هر گز از حافظه تاریخ محو نخواهد شد .

روز قدس نماد استکبار ستیزی، آزادگی و وحدت امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه دد منشی و اشغالگری های رژیم اشغالگر صهیونیست و حامیان مستکبر آن، پرچم اسلام خواهی را در جهان برافراشته و شکوه وحدت اسلامی و مقاومت را تا نیل به آزادی کامل سر زمین های اشغالی را به رخ جهانیان کشانده و رویای سیطره برنیل تا فرات آنان را به کابوسی دحشتناک تبدیل نمایند.

روز قدس امسال با توجه به تغییرات گسترده ای که در جهان رخ نموده و بیداری اسلامی را در پی داشته است، فرصت بی بدیلی را پدید آورده تا با اتحاد همه مسلمانان و آزاد اندیشان و حق طلبان جهان، جبهه مستحکمی را در برابر افزون خواهی دشمنان اسلام و بشریت تشکیل دهیم و مانع دست اندازی متجاوزان به حریم کشورهای اسلامی شویم.

روز قدس روزی است که فرهنگیان عزیز و دانش آموزان به عنوان طلایه داران مهندسی فرهنگی جامعه در راهپیمایی روز قدس حماسه ای به یاد ماندنی خلق خواهند کرد، زیرا بخوبی دریافته اند که دشمن زبون با توجه به ناکامی و شکست های متعدد در جبهه های فیزیکی و سخت با ابزار نوین جنگ نرم و حملات سایبری پا به میدان گذاشته و با ایجاد آشوب در منطقه و مصادره حرکت های اسلام خواهانه سعی در ایجاد شکاف بین ملت های مسلمان دارد.

لذا ملت غیور ایران نیز همگام با ملت های مسلمان و آزادیخواه جهان باید با شناخت توطئه ها و دسیسه های دشمن زبون با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، بار دیگر با خلق حماسه ای سیاسی، وحدت جهانی مسلمین در برابر تجاوزگری های رژیم غاصب صهیونیسم را متجلی خواهد ساخت.

اینجانب ضمن دعوت از آحاد ملت عزیز ایران به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان می خواهم بار دیگر لبیک گویان به ندای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) یکدل و یکصدا خشم مقدس خویش را در محکومیت نظام سلطه و فرزند نامشروع آن رژیم غاصب صهیونیستی فریاد کرده و برگ زرین دیگری به دفتر دفاع از حقوق مظلومین خود افزوده وتا تحقق آرمان مقدس آزادی قدس شریف از پای ننشینند .

به امید روزی که سایه شوم نظام سلطه و غاصبان فلسطین اشغالی برای همیشه تاریخ از صفحه روزگار محو گردد . الیس الصبح بقریب

حمیدرضا حاجی بابایی

منبع:پانا

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۹
کد خبر : 45194
بازدیدها: 180

پاسخی بگذارید »