سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حل مشکل سایت ثبت نام عمره دانشجویی

danesheroz1 آبان ۷, ۱۳۹۲ ۰
حل مشکل سایت ثبت نام عمره دانشجویی

دانش روز: دبیر ستاد عمره دانشجویی از رفع مشکل سایت ثبت‌نام عمره دانشجوی خبر داد و گفت: دانشجویان از امروز می توانند برای ثبت نام به سایت مراجعه کنند

 به گزارش دانش روز، محمد زارع  با اشاره به مشکل سرور سایت ثبت‌نام عمره دانشجوی گفت: سرورسایت مشکل فنی پیدا کرده بود، این مشکل حل شده و دانشجویان می توانند برای ثبت نام به سایت عمره دانشجویی به نشانی www.labbayk.ir مراجعه کنند.

وی اعلام کرد: تا کنون حدود ۲۵ هزار نفر از دانشجویان برای عمره دانشجویی ثبت نام کرده‌اند اما باتوجه به مشکلی که سرورسایت پیدا کرده بود اطلاعات برخی از دانشجویان به صورت ناقص درج شده است.

دبیر ستاد عمره دانشجویی از دانشجویانی که ثبت نام کرده اند خواست مجدد برای تکمیل اطلاعات و ثبت نام به سایت عمره دانشجویی مراجعه کنند.

به گزارش مهر، ثبت نام عمره دانشجویی پنج آبان آغاز شده و تا ۱۵ آبان ادامه خواهد داشت، به دلیل مشکلاتی که برای سایت عمره دانشجویی به وجود آمد دانشجویان نتوانستند به طور کامل مراحل ثبت نام را انجام دهند.

امسال ۱۵هزار نفر از دانشجویان و ۲ هزار نفر از اساتید به سرزمین وحی اعزام خواهند شد. حدود ۸ هزار و ۴۰۰ نفر ظرفیت به دانشجویان متاهل و ۶ هزار و ۶۰۰ سهمیه به دانشجویان مجرد پسر اختصاص داده شده است و سهمیه دانشجویان متاهل نسبت به دانشجویان پسر مجرد بیشتر است.

منبع:مهر

سه شنبه ۷ آبان ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۳
کد خبر : 70468
بازدیدها: 154

پاسخی بگذارید »