دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همزمان با دور جدید مذاکرات:

حلقه انسانی دانشجویان امروز در اطراف فردو

danesheroz1 آبان ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
حلقه انسانی دانشجویان امروز در اطراف فردو

دانش روز: دبیر کمیته دانشجویی حفظ و توسعه دستاوردهای هسته ای ایران از اعلام آمادگی دکتر صالحی رئیس سازمان انرژی هسته ای برای حضور در حلقه انسانی در اطراف سایت فردو خبر داد و گفت: ساعت ۱۴ امروز زنجیره انسانی دانشجویان تشکیل می شود

 به گزارش دانش روز، مهدی زینالو گفت: دکتر صالحی رئیس سازمان انرژی هسته ای به درخواست دانشجویان و نخبگان دانشگاه صنعتی شریف برای حضور در حلقه انسانی اطراف سایت فردو که امروز سه شنبه ساعت ۱۴ برگزار می شود اعلام آمادگی کرد.

وی ادامه داد: دکتر صالحی علاوه بر حضور در این برنامه، سخنرانی نیز خواهد داشت.

دبیر کمیته دانشجویی حفظ و توسعه دست آوردهای هسته ای ایران، به حضور گسترده دانشجویان دانشگاه‌های سراسرکشور در این حلقه انسانی اشاره کرد و گفت: دانشگاه‌های، تهران صنعتی شریف، علامه طباطبایی، صنعتی امیرکبیر، امام صادق (ع)، واحد علوم تحقیقات، قم، اراک، اهواز، اصفهان علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی برخی از این دانشگاه ها هستند که برای حضور دراین برنامه اعلام آمادگی کرده اند تعداد دانشگاهها بیش از این تعداد است.

به گزارش مهر، امروز سه شنبه ۲۸ آبان، حلقه انسانی به دور سایت هسته ای فردو با شعار “فردو قلب ما است” تشکیل خواهد شد تا پیام آمادگی دانشجویان را در جهت حفظ و توسعه دستاوردهای شهدای هسته ای به گوش جهانیان برسد و به تمامی زیاده خواهان نشان دهد که آنچه به بهای گران و هزینه های بسیار بدست آمده، به ارزانی در مقابل زیاده طلبی های دشمنان از دست نخواهد رفت. برهمین اساس  ۱۵۰ دانشجوی نخبه دانشگاه صنعتی شریف از علی اکبر صالحی برای حضور در حلقه انسانی در اطراف فردو دعوت کردند.

دانشگاههای امیرکبیر، علم و صنعت و صنعتی شریف چند روز گذشته با اعلام بیانیه هایی نسبت به حضور دراین مراسم اعلام آمادگی کرده بودند که پس از آن سایر دانشگاهها نیز به آنها پیوستند.

منبع:مهر

سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۷
کد خبر : 74619
بازدیدها: 235

پاسخی بگذارید »