پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حقوق بشر غربی حقوق سرسپردگی است

danesheroz آذر ۱۷, ۱۳۹۱ ۰

حجت الاسلام محسن کازرونی امام جمعه شهرستان کرج در خطبه های نماز جمعه امروز این شهرستان فرهنگ را نقطه و مرز تمایز ملت ها دانست و آداب و عقاید دینی را ممیز ملت ایران از سایر ملت ها خواند و در ادامه با اشاره به سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی در هفته آینده اظهار داشت: [&hellip

حجت الاسلام محسن کازرونی امام جمعه شهرستان کرج در خطبه های نماز جمعه امروز این شهرستان فرهنگ را نقطه و مرز تمایز ملت ها دانست و آداب و عقاید دینی را ممیز ملت ایران از سایر ملت ها خواند و در ادامه با اشاره به سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی در هفته آینده اظهار داشت: مسئله فرهنگ در دنیای امروز بسیار حائز اهمیت است و دشمنان در صدد هستند با تزریق آرام آرام فرهنگ تهاجمی خود فرهنگ اصیل اسلامی و ایرانی را از ملت ما بگیرد.

وی به تمامی اقشار جامعه هشدار داد با عدم سستی در برابر این تهاجمات از استقلال و دیانت خود دفاع کنند.

کازرونی با اشاره به اینکه دانشگاه محل نمود فرهنگ است، گفت: فرهنگ یک موجود زنده است و هر لحظه نیاز به مراقبت دارد و دانشگاه ها نیز در این امر بسیار تاثیر گذار خواهند بود.

خطیب جمعه کرج تصریح کرد: احترام به دیگران از اصول دینی و فرهنگی در جامعه ما است در حالی که دشمن بر اساس نگاه مادی به انسان ها حقوق بشر را تدوین کرده و ندای آزادی سر می دهد.

وی افزود: آزادی از نگاه غربی ها هیچ حد و مرزی ندارد در حالی که دین ما برای این مقوله نیز مرزهایی مشخص کرده که آزادی به معنای واقعی برای بشر را به دنبال دارد.

کازرونی با اشاره به اینکه حقوق بشر در بحث عملی یک سرسپردگی است، گفت: غربی ها در مقوله حقوق بشر بزرگترین دروغ را می گویند و در هر جا منافعشان ایجاب کند ندای آزادی و حقوق بشر سر می دهند.

نماینده ولی فقیه در کرج اظهار داشت: فرهنگ عاشورایی ما اولین فرهنگ مقابله با ظلم و استکبار است و بطور قطع این روحیه و تفکر همیشه پیروز خواهد بود.

وی در پایان به زلزله اخیر در خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: تمامی مردم استان البرز و مسئولان آماده کمک رسانی به این مناطق هستند.

جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۴
کد خبر : 477
بازدیدها: 295

پاسخی بگذارید »