شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرمانده سپاه امام حسن البرز:

حفظ نظام وظیفه تک تک مردم

danesheroz1 مرداد ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
حفظ نظام وظیفه تک تک مردم

دانش روز: فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: امروز مهمترین وظیفه تک تک افراد حفظ نظام جمهوری اسلامی است تا این مسیر نورانی ادامه پیدا کند

 به گزارش دانش روز، سردار ˈبهرام حسینی مطلق ˈ در همایش بسیج جامعه زنان استان البرزˈ و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای زن که با حضور مربیان نمونه شجره طیبه صالحین در اردوگاه شهید رجایی کرج برگزار شد افزود: با گذشت بیش از ۳۵ سال از عمر با برکت نظام جمهوری اسلامی ایران دولتها با سلائق مختلف عوض شدند و فراز و نشیب های را متحمل شدیم ولی آنچه که بدون وقفه ادامه پیدا کرد پیشرفت در مسیر جاده عزت و اقتدار بود.

وی ادامه داد: در طول تمام این ۳۵ سال جنگیدیم و دفاع کردیم، بارها و بارها تهدید شدیم و بار تحریمها را به سختی بر دوش کشیدیم ولی وجبی از خاک عزیز کشور را به دشمن واگذار نکردیم و اکنون نیز افتخار می کنیم که همچنان نظام الهی ما در مسیر اقتدار خود قدم برمی دارد.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با اشاره به مراسم تحلیف ریاست جمهوری جدید گفت: امروز بیش از ۶۰ کشور دنیا با آغوش باز از مراسم تحلیف استفاده کردند و رسانه های زیادی از سراسر دنیا این جریان را پوشش دادند و این نشان دهنده اهمیت و اقتدار کشور ما در جهان است.

وی رهبری هوشمندانه امام راحل (ره) و مقام عظمی ولایت در کنار ایستادگی مردم و حضور همیشگی در صحنه را موجب طول عمر پر برکت انقلاب و پیشرفت در زمینه های گوناگون دانست.

وی گفت: جهاد مقدس ما پایان ندارد و دشمن با آمادگی کامل در مقابل ما ایستاده است.

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه جنگ امروز ما جنگ فرهنگی است تصریح کرد: سپاه پاسداران بویژه بخشهای بسیج از جمله بسیج جامعه زنان کشور جهاد مقدس فرهنگی را در اولویت کاری خود قرار داده است.

وی بیان کرد: نقش زن را می توان در همه ی دوران به عنوان یک نقش موثر در کنار مردان به حساب بیاوریم.

وی، الگوگیری از شهدا را رسالت امروز آحاد جامعه به ویژه بسیجیان دانست و زندگی مؤمنانه، بی ادعا و خدمت بی منت را سه خصلت مهمی برشمرد که در تار و پود بسیج ریشه دوانیده است.

وی بسیج جامعه زنان را بزرگ ترین تشکل اجتماعی زنان پس از انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: یکی از اهداف بسیج جامعه زنان الگوسازی برای نسل جوان جامعه است و در حوزه الگوسازی برای نسل جوان جامعه تلاش کرده ایم تا شهدای زن را در سطح استان شناسایی و به عنوان الگوهایی برای نسل جوان به جامعه و جوانان معرفی کنیم.

سردار حسینی اظهار کرد: امروزه شاهد حضور گسترده زنان بسیجی در سطح دستگاه ها و پایگاه های مقاومت مهندسین، محلات، دانشجویی، کارگری و اقشار مختلف جامعه هستیم.

منبع: ایرنا

دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۵
کد خبر : 46812
بازدیدها: 225

پاسخی بگذارید »