شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حفظ آموزش و پرورش با حاکمیت بر قلب ها

danesheroz1 تیر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
حفظ  آموزش و پرورش با حاکمیت بر قلب ها

دانش روز: وزیر آموزش و پرورش، تصریح کرد : هیچ چیز جز حاکمیت بر قلب ها نمی تواند آموزش و پرورش را حفظ کند

به گزارش دانش روز، دکتر حمیدرضا حاجی بابایی عصر دیروز  شنبه ۲۹تیرماه ۹۲ درچهل و سومین نشست اعضای شورای  معاونین این وزارتخانه در اردوگاه شهید باهنر تهران،  افزود : آموزش و پرورش را در کشور غیر سیاسی اداره کرده ام و این اعتقاد من است .

 

وی جایگاه مدیریت آموزش و پرورش  را همانند یک اقیانوس عنوان کرد و اظهار داشت : اگر  یک سنگ داخل این اقیانوس بیاندازیم امواج آن به گوش همگان می رسد و ما با میلیون ها کار در وزارت آموزش و پرورش سعی کردیم که این امواج را کم و یا از بین ببریم. تا رضایت مردم عزیز و مقام معظم رهبری را داشته باشیم.

 

وزیر آموزش و پرورش خطاب به اعضای شورای معاونین افزود : تمام توان خود را بکار گیرید تا آموزش و پرورش با همان توان و صلابت رو به جلو حرکت کند و کمک کنیم تا نظام جمهوری اسلامی قدم به قدم پیش برود.

 

حاجی بابایی با اشاره به اینکه افتخار می کنم که چهار سال در کنار شما در  وزارت آموزش و پرورش خدمت کرده ام ، یادآور شد : اگر در دولت آینده بودید همه موظفید کمک کنید تا نظام روند مقتدرانه خود را طی کند و چنانچه سنگر خدمت به شخص دیگری سپرده شد با تمام توان به ایشان کمک کنید و فضا را برای مدیریت مطلوب ایشان فراهم سازید.

 

وی با تاکید بر اینکه دو ماه آینده ، تمام تلاش خود را بکار گیرید تا اول مهر زیبا داشته باشیم  ، خاطر نشان ساخت :هرچقدر سال گذشته تلاش و کوشش در انجام امور داشتیم امسال باید دو چندان زحمت بکشید تا همه چیز به شکل معمول انجام شود تا آموزش و پرور به خوبی و آرامش مهر را آغاز کند.

منبع:وزارت آموزش و پرورش

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۱
کد خبر : 40640
بازدیدها: 249

پاسخی بگذارید »