پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور ۸۰۰ هزار دانش‌آموز در آزمون‌های سمپاد و نمونه دولتی/اعلام نتایج ، یک ‌هفته پس از برگزاری آزمون

28 danesheroz اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
حضور ۸۰۰ هزار دانش‌آموز در آزمون‌های سمپاد و نمونه دولتی/اعلام نتایج ، یک ‌هفته پس از برگزاری آزمون

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آزمون‌های ورودی مدارس نمونه دولتی و سمپاد روزهای ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد ، گفت: حداکثر ظرف یک هفته پس از برگزاری آزمون‌ها ، اعلام نتایج صورت خواهد گرفت

عبدالامیر عرفی  با بیان اینکه در پایان هفته جاری ، آزمون های ورودی مدارس سمپاد و نمونه دولتی برگزار خواهد شد ، اظهار کرد: آزمون ورودی به مدارس راهنمایی و متوسطه نمونه دولتی و سمپاد ، به ترتیب در روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه ساعت ۹ صبح به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: منابع سوالات آزمون ورودی به مدارس راهنمایی و متوسطه نمونه دولتی و سمپاد ، به ترتیب از کتابهای درسی پایه ششم ابتدایی و سال سوم راهنمایی خواهد بود و تنها از این منابع سوال مطرح می شود.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش افزود: حدود ۸۰۰هزار دانش آموز در ۳۲ استان و مناطق مختلف کشور، در آزمون های مذکور شرکت خواهند کرد.

عرفی با بیان اینکه مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به عنوان متولی برگزاری این آزمون هاست ، گفت: نظارت بر حسن اجرای آزمون های ورودی به مدارس نمونه دولتی و سمپاد برعهده مرکز سنجش است ، به همین خاطر ترتیبی داده شده که ناظرینی در روز چهارشنبه جهت نظارت بر حسن اجرای آزمونها به استانها اعزام شوند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که نتایج این دو آزمون چه زمانی اعلام می شود؟ خاطرنشان کرد: حداکثر ظرف یک هفته بعد از برگزاری آزمونها ، اعلام نتایج صورت خواهد گرفت.

سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۰
کد خبر : 15468
بازدیدها: 156

پاسخی بگذارید »