جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور کاروانی از لبنان در جمع راهپیمایان مشهدی

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
حضور کاروانی از لبنان در جمع راهپیمایان مشهدی

دانش روز: کاروانی از مردم لبنان امروز در دفاع از ملت مظلوم فلسطین، مردم مشهد را در راهپیمایی روز قدس همراهی کردند

به گزارش  دانش روز،  حجت الاسلام سید احمد علم الهدی ،امام جمعه مشهد و دیگر مسئولان استانی، خانواده شهدا و ایثارگران، بسیجیان ، خدام حرم مطهر رضوی، دانش آموزان، دانشجویان، طلاب، و دیگر اقشار در این راهپیمایی حضور داشتند و با سر دادن شعارهای انقلابی نظیر «اسلام پیروز است اسرائیل نابود است»، «وصیت امام است مرگ بر اسرائیل»، «این منطق قرآن است مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از رژیم صهیونیست و با برافراشتن پرچم فلسطین و حزب الله حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین نشان دادند.

در این راهپیمایی کاروانی از مردم لبنان به جمع راهپیمایان پیوستند .
در حواشی این راهپیمایی با پخش پوسترهایی به معرفی شهید مالکوم ایکس (حاج شباز) رهبر مسلمانان آمریکا پرداخته شد.
در این راهپیمایی کودکی ۴ ساله با در دست داشتن تفنگ پلاستیکی اش که بر روی آن «اسرائیل می کشمت» نوشته شده بود خشم و انزجار خود را از اسرائیل نشان داد.
راهپیمایان پس از مسیر خیابان امام خمینی(ره)، چهارراه مدرس، چهار راه خسروی؛ در صحن جامع رضوی در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی تجمع کردند و پس از آن حجت الاسلام ابوترابی، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به سخنرانی پرداخت.

قابل ذکراست مالکوم ایکس، رهبر سیاهپوستان مبارز آمریکا بود که به عضویت گروه «ملت مسلمان» درآمد. تروریستهای آمریکایی به خاطر اعتقادات و اهداف بلند وی که در مسیر اسلام بود، در ۳۹ سالگی هنگام سخنرانی در سالن “بالروم مانهاتان”، با شلیک چند گلوله به زندگی پرفراز و نشیب او پایان دادند.

منبع:دانا
جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۵
کد خبر : 45638
بازدیدها: 186

پاسخی بگذارید »