یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور پر شور مردم مشت محکمی بر دهان استکبار بود

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
حضور پر شور مردم مشت محکمی بر دهان استکبار بود

دانش روز: مدیرکل بهزیستی البرز حضور پر شور مردم را مشتی محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار دانست و گفت: مردم تا آزادی قدس از پای نخواهند نشست

به گزارش دانش روز، مدیر کل بهزیستی البرز از حضور پررنگ خانواده بهزیستی البرز در راهپیمائی روز قدس خبر داد و گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس زنده نگه داشتن یاد ونام امام و لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی در حمایت از مردم فلسطین است.

مرتضی مکاریان تاکید کرد: بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران که از آغاز تحرکات مربوط به انقلاب، همواره از حامیان جدی مستضعفان جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین بود روز قدس را روز اسلام و روز حکومت اسلامی عنوان کرد.

وی اظهار داشت: بنابراین وحدت رویه و اتحاد مسلمانان جهان در این روز باید به نمایش گذاشته شود.

مکاریان قدس را یکی از مهمترین مسائل جهان اسلام برشمرد و گفت: شرکت در راهپیمائی روز قدس برای حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین ضروری و بر همگان واجب است.

وی تصریح کرد: امروز چشم امید بسیاری از کشورهای جهان به وحدت رویه، ولایت پذیری و ایستادگی ملت ایران در مقابل تهدیدها و تحریم های مستکبران است و حضور گسترده در صحنه های سیاسی عبادی کشور این امر را تائید می کند.

جامعه بهزیستی البرز نیز متشکل از خانواده ها و مددجویان همپای سایر مردم استان البرز در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس شرکت کرده و حمایت خود را از مردم  مظلوم و بی دفاع فلسطین اعلام کردند.

امروز در مسیر راهپیمایی شهرستانهای البرز شماری زیادی از معلولان و مددجویان بهزیستی البرز با پلاکاردهایی حضور داشتند.

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۱
کد خبر : 45730
بازدیدها: 191

پاسخی بگذارید »