پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصي دانش روز:

حضور پرشور مردم استان البرز در راه پیمایی یوم الله ۱۳ آبان

danesheroz1 آبان ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
حضور پرشور مردم استان البرز در راه پیمایی یوم الله ۱۳ آبان

دانش روز: راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با شعار” مرگ بر آمریکا “در استان البرز همگام با سراسر کشور برگزار شد.

 به گزارش دانش روز، دانش آموزان و دانشجویان و … با حضور در میدان کرج و حرکت به سمت مصلای کرج و با در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان مرگ بر آمریکا با آرمانهای امام و شهدا و انقلاب بار دیگر بیعت کردند.

7

شعارهایی همچون  «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر استکبار» به عنوان مهم‎ ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان در کرج سر داده شد.
شرکت کنندگان در مراسم یوم الله ۱۳ آبان پرچم اسرائیل و آمریکا را به آتش کشیدند.

تقارن این روز با آغاز ماه محرم نشان از یکی بودن راه مردم ولایی ایران با راه اهل بیت و سالار شهیدان بود.

6

همه آمده بودند، پیر و جوان، زن و مرد همگام با دانش آموزان و دانشجویان با حضور گسترده خود بار انزجار و خسم خود را نسبت به استکبار جهانی اظهار داشتند.

 در پایان با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین پناهیان  قطعنامه یوم الله ۱۳ آبان به شرح دیل قرائت شد.

بخشی از قطعنامه:

ملت شجاع و دلاور ایران اسلامی ضمن محکوم کردن اظهارات متناقض و همراه با توهم برخی از مقامات و دولت‌مردان آمریکا مبنی بر روی میز بودن گزینه نظامی با تاکید بر سپری شدن دوران تهدید و ارعاب به تأسی از مواضع مقتدرانه مقام معظم رهبری مدظله‌العالی و فرماندهی کل قوا و به پشتوانه هوشیاری و آمادگی‌های همه‌جانبه دفاعی نیروهای مسلح کشور، ارتکاب هرگونه اشتباه و غلطی از سوی دشمنان را با پاسخی قاطع، سخت و کوبنده مواجه و ایران را به گورستان متجاوزین تبدیل خواهند کرد.

دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۴
کد خبر : 71886
بازدیدها: 444

پاسخی بگذارید »