یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

بیعتی دوباره با مردم فلسطین:

حضور مردم نظرآباد در راهپیمایی روز قدس

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
حضور مردم نظرآباد در راهپیمایی روز قدس

دانش روز: امام جمعه نظرآباد گفت: حضور یکپارچه مردم نظرآباد در راهپیمایی روز قدس بیعتی دوباره با مردم فلسطین بود

به گزارش دانش روز، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد وثوقی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان نظر آباد ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: امروز مردم ایران با حضور در این راهپیمایی نشان دادند که حامی مردم فلسطین بوده و هرگز دست از حمایت‌های آنان برنخواهند داشت.

وی ادامه داد: دشمنان این سرزمین تصور می‌کنند که می‌توانند با کشتار و حمله به منازل مردم خواسته نابه‌جای خود را به ملت مظلوم فلسطین تحمیل کنند.

این مسئول افزود: ملت مظلوم فلسطین‌ سال‌ها در برابر زورگویی‌های این رژیم ایستاده است و هرگز حاضر نخواهد شد که به خواسته آنان تن دهد.

وثوقی افزود: امروز شاهد آن هستیم که مجامع بین المللی نیز دربرابر اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی سکوت کرده است اما دیگر این سکوت جایز نیست لذا باید اقدامی اساسی برای رفع این فشارها به مردم فلسطین انجام شود.

امام جمعه نظرآباد در بخش دیگر از سخنان خود بر تحریم‌های آمریکا علیه کشور اشاره کرد و گفت: همانطور که تاکنون این تحریم‌ها نتوانسته ما را از آرمان‌ها و اهدافمان دور سازد این بار نیز تحریم‌های دشمنان به جایی نخواهد رسید.

وی تحریم‌ها را زمینه‌ای برای توسعه و پیشرفت کشور عنوان کرد و افزود: ما با تکیه بر داشته‌ها و دانسته‌های خود روی پای خودمان ایستاده و می‌توانیم پله‌های ترقی و پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کنیم.

منبع:فارس

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۰
کد خبر : 45729
بازدیدها: 249

پاسخی بگذارید »