یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه ساوجبلاغ:

حضور مردم در پای صندوق های رای توطئه های دشمنان را خنثی می کند

danesheroz خرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
حضور مردم در پای صندوق های رای توطئه های دشمنان را خنثی می کند

دانش روز ،امام جمعه ساوجبلاغ در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت:حضور در انتخابات تکلیف شرعی و یکی از راه های حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی است و به فرموده امام راحل، حفظ نظام از اوجب واجبات است

حجت الاسلام محمد تقی ناطقی گفت:حضور در انتخابات تکلیف شرعی و یکی از راه های حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی است و به فرموده امام راحل، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
وی تصریح کرد: مسوولان نظام اسلامی موظف هستند زمینه را برای حضور گسترده و حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند.
ناطقی اظهار کرد: از آنجا که نظام ما مبتنی بر مردم سالاری دینی است و مردم از پایه های قدرتمند این نظام هستند لذا تاکنون توطئه های استکبار جهانی و در راس آن آمریکا نتوانسته است برای انقلاب مشکلی پیش آورد.
اوگفت: کشورها و نظام هایی که در مقابل تهدیدهای آمریکا سر تعظیم فرود آورده اند به واسطه این است که از جایگاه مردمی برخوردار نیستند.
ناطقی گفت: باید رهنمودهای مقام معظم رهبری را برای انتخاب اصلح معیار قرار دهیم و به فرموده ایشان شخص اصلح باید از دو ویژگی مهم یعنی تدین و تخصص برخوردار باشد.
وی گفت: کاندیدای اصلح باید علاوه بر دیانت و تقوا باید دارای تخصص هم باشد تا بتواند با شناخت کافی از مردم و نظام و همچنین شرایط منطقه و جهان در راستای پیشبرد اهداف نظام در دنیا قدم بردارد.

جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۳
کد خبر : 22903
بازدیدها: 256

پاسخی بگذارید »