چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور مردم در عرصه انتخابات، پایه های نظام را تحکیم می بخشد

danesheroz5 خرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
حضور مردم در عرصه انتخابات، پایه های نظام را تحکیم می بخشد

دانش روز: استاندار البرز ضمن دعوت از مردم برای حضور در پای صندوق های رای در روز ۲۴ خرداد تاکید کرد: حضور یکپارچه مردم در عرصه انتخابات با رمز وحدت و همدلی می تواند بار دیگر ایران اسلامی را سرافرازانه از پیچ تاریخی انقلاب به سلامت عبور دهد.

به گزارش دانش روز، دکتر اصغر عربیان با بیان این مطلب اظهار داشت: ایستادگی بیش از سه دهه ملت بصیر ایران اسلامی بر آرمان‌ها و دستاوردهای سترگ انقلاب اسلامی یادآور حضور باصلابت و مقتدرانه مردمی است که برای پاسداشت از ارزشهای والای خود هزینه های بسیار سنگینی را پرداخت کرده است.
وی افزود: صیانت از این دستاوردها و پاسداری از خون فرزندان این مرز و بوم وظیفه و رسالتی است که هر فرد ایرانی را در تعیین سرنوشت خود حساس می کند.
این مسئول مردم را صاحبان اصلی نظام و انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: پایه های اقتدار ملی ایران اسلامی مردمی هستند که در مقاطع و شرایط حساس انقلاب جانفشانی ها کرده و با ایثار و از خودگذشتگی برگهای زرینی را بر دفتر پرافتخار ایران اسلامی افزودند.
انتخابات، «مظهر اراده ملی و نماد مردم سالاری اسلامی»
استاندار البرز در ادامه سخنان خود انتخابات، «مظهر اراده ملی و نماد مردم سالاری اسلامی» عنوان کرد و گفت: شرکت در انتخابات تکلیف شرعی و عقلی هر فرد ایرانی است که می تواند افق روشنی را برای تحقق اهداف و آرمانهای والای انقلاب ترسیم نماید.
دکتر عربیان یادآور شد: ایران اسلامی در طول سه دهه گذشته الگویی بی‌بدیل برای سایر ملت‌ها و دولت‌های مستقل و آزاده بوده است که توانست با صدور انقلاب خود به خارج از مرزهای جغرافیایی و اندیشه ای مردم نقش بسیار مهمی را ایفا کند.
وی در پایان سخنان خود بار دیگر از شهروندان استان البرز برای حضور گسترده و یکپارچه در پای صندوق های رای دعوت کرد و گفت: استان البرز با حضور اقوام و قومیت های مختلف، استانی زیبا در نقشه جغرافیایی کشور است که می تواند با نمایش انتخاباتی سالم و باشکوه نمادی از انتخابات باصلابت در ایران اسلامی به شمار رود.

 

 

 

 

مرجع: روابط عمومی استانداری البرز

پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۱
کد خبر : 26214
بازدیدها: 273

پاسخی بگذارید »