دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور قصه گوی البرزی در جشنواره بین المللی

danesheroz بهمن ۲۹, ۱۳۹۱ ۰

قصه گوی برگزیده البرزی در شانزدهمین جشنواره بین المللی قصه گویی در آذر بایجان شرقی حضور یافت

نرمین کریمی مربی مسول مرکز شماره ۳ کرج که به عنوان قصه گوی برتر کشور انتخاب شده بود ، عازم شانزدهمین  جشنواره قصه گویی  بین المللی شد.
طاهره گرمسیری کارشناس فرهنگی کانون استان البرز ضمن اعلام این خبر گفت :
در این جشنواره که از ۲۹ بهمن تا اول اسفند در تبریز برگزار خواهد شد قصه‌گویان مطرح که  از اعتبار بین‌المللی بالایی برخوردار اند و در این حوزه صاحب سبک و تالیفات متعددی هستند و برخی از آنان قصه‌گویی را در دانشگاه‌های مختلف جهان تدریس کرده‌اند حضور خواهند داشت .
حضور این چهره‌های مطرح در ایران فرصت مناسبی را برای تبادل تجربیات میان قصه‌گویان ایرانی و خارجی فراهم می کند.
به گفته‌ی وی  به گزارش  محسن حموله مدیر روابط عمومی و امور بین الملل کانون  کشور یکی از شاخص‌ترین میهمانان جشنواره خانم رکسانا خان قصه‌گوی مسلمان و مطرح کانادایی است که دارای اصلیت پاکستانی است و در این جشنواره به عنوان داور حضور یافته است.
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون از نیکلاس بناونتورا از فرانسه و الکسنادر کایماناکف قصه‌گوی کشور روسیه، راجر جنکینز از سنگاپور، محمدحمو حمو قصه‌گوی مسلمان اسپانیایی و ساچیو آزوما از ژاپن و آناصوفیا پایوا از پرتغال و آلومله هلن نامایی از کنیا به عنوان دیگر میهمانان خارجی این جشنواره نام برد.
گرمسیری در پایان از  حضور مهتاب میرزاپور مربی فرهنگی کانون هشتگرد  به عنوان یکی از سه برگزیده بازنویسی کشور در  جشنواره خبر داد .

 

یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۵۷
کد خبر : 7117
بازدیدها: 338

پاسخی بگذارید »