یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گزارش اختصاصی دانش روز

قالیباف در کرج : در کشور تنها یک حاکمیت است ، آن هم حاکمیت خواسته های مقام معظم رهبری و مردم است.

atena92 خرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
قالیباف در کرج : در کشور تنها یک حاکمیت است ، آن هم حاکمیت خواسته های مقام معظم رهبری و مردم است.

قالیباف : من آمده ام فرصتی را که انقلاب برای من مهیا کرد تا به اینجا برسم ، برای تمام جوانان عزیز کشور ایجاد نمایم

به گزارش خبرنگار سیاسی دانش روز ، محمد باقر قالیباف کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جهوری ظهر امروز در جمع هوادارانش در ورزشگاه شهید کیانپور کرج گفت: عزیزان من شرمنده هستم که نمی توانم این محبت های گرم و صمیمی شما مردم شهید پرور کرج که در حقیقت انسان های ویژه ای هستید که از همه اقوام این کشور و همه سلایق در استان البرز این استان ولایت مدار و شهید پرور با مردمی متدین و شریف و صبور که این جا جمع شده اید را پاسخ دهم. من توان پاسخ ابراز محبت های شما را ندارم.

وی افزود: یکی از کارهای من در این یکی دو ماه گذشته این بود که فقط می بایستی بلندگو به دست می گرفتم و حرف می زدم، حرف زدن با بچه های جبهه و رزمنده سازگاری ندارد ولی من ناگریز بودم وامیدوارم که با حماسه سیاسی شما مردان مرد شما سربازان مقام معظم رهبری انشاء الله شرایطی را مهیا کنم که محبت های شما را در ۲۵ خرداد با کار و تلاش برای شما عزیزان پاسخ دهم.

IMG_7428

قالیباف ادامه داد: امیدوارم ۲۴ خرداد روز حماسه سیاسی روز پایان دادن به غیر خوبی ها و اختلاف ها و وعده های غیرعملی و روز پایان دادن به ظلم و دروغ و ریا در کشور مان باشد.

این کاندیدای ریاست جمهوری بیان کرد: اگر بیش از دو دهه است که تدابیر مقام معظم رهبری در زمین مانده و اگر بیش از دو دهه است که به دغدغه های مردم همچنان که باید و شاید جوابگو نبوده ایم، تلاش کنیم که در حماسه ۲۴ خرداد به این جریان پایان بدهیم.

ما در ۲۴ خرداد نه ارباب می خواهیم و نه نوکر، بلکه یک مدیر جهادی خدمتگزار فرهنگ جهاد و شهادت می خواهیم تا با تمام وجود برای حل مشکلات مردم تلاش کند.

ما آمده ایم تا به فضل الهی دولتی را شکل بدهیم که آرمانهای امام و شهدا را تحت رهبری مقام معظم رهبری با قدرت به پیش ببریم.

ما آمده ایم که بگوییم در کشور حاکمیت دوگانه وجود ندارد و تنها یک حاکمیت است و آن هم حاکمیت خواسته های مقام معظم رهبری و مردم و تحقق آرمانهای اسلامی است.

وی افزود قانون اساسی اختیارات لازم را برای اداره جامعه دارد و هیچ بهانه ای نیست .

1

ما آمده ایم به ملت عزیزمان، این ملت انقلابی و شجاع و ولایتمدار و عزیز، این مردم عاشق شهادت و خدمت ، به این عزیزان بگویم به حول و قوه الهی با عزم جهادی و به غیرت جوانان عزیز ظرف مدت ۲ سال سامانه اقتصادی کشور را سامان بدهیم.

قالیباف ادامه داد : این دولت جهادی ، این دولت انقلابی، این دولت بر بستر عدالت و عقلانیت و مهدویت به حول و قوه و الهی چنان دولتی باشد که وقتی جوانان به آن  نگاه می کنند خود را در آن ببینند، وقتی زنان نگاه می کنند خود را در آن ببینند، وقتی کارگران و کشاورزان و اصناف و بازرگانان ودانشجویان نگاه می کنند خود را در آن ببینند و وقتی جانبازان و خانواده های شهدای عزیز ما که همه چیزشان را برای کشور دادند با نگاه به این دولت احساس امید کنند.

امروز آمده ام به شما مردم شهید پرور در استان البرز و به شما مرم عزیز کرج بگویم که با شما همان پیمان و عهدی را می بندم  که قبل از عملیات ها با دوستان شهیدمان پشت خاکریزها دست در دست هم می دادیم و برای حل مشکلات و پیروزی عهد می بستیم، با شما هم دل و هم پیمان می شویم که به حول و قوه الهی و بر محور ولایت به شما عزیزان خدمت کینم تا یک زندگی با عزت و کرامت را برای شما عزیزان فراهم  نماییم.

و من آمده ام به عنوان یک روستازاده ، کسی که در خانواده ای مستضعف زندگی کرده ام و تلاش کرده ام ، بگویم اگر امروز در پشت تریبون هستم به برکت اسلام و انقلاب و امام و و نظام اسلامی است.  من به همه شما عزیزان به خانواده های شهدا و به خصوص به شما جوانان مدیونم و آمده ام همان فرصتی را که انقلاب در دهه اول برای من که کارگری می کردم تا ادامه تحصیل بدهم ایجاد کرد ،  تا به اینجا برسم، این فرصت را برای شما جوانان عزیز دهه سوم و چهارم انقلاب  فراهم کنم تا راه امام و شهدا پیش برود.

در پایان مردم کرج از وی خواستند تا برای همیشه راه امام خامنه ای را ادامه بدهد.

گزارش : آتنا قجری

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۷
کد خبر : 25860
بازدیدها: 259

پاسخی بگذارید »