جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور سه نوجوان البرزی در اردوی تیم ملی شنا

danesheroz2 خرداد ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
حضور سه نوجوان البرزی در اردوی تیم ملی شنا

دانش روز: رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان البرز از دعوت سه نوجوان البرزی برای حضور در اردوی تیم ملی نوجوانان شنای کشورمان خبر داد

به گزارش گروه ورزشی دانش روز، فرشید علیزاده امروزگفت: استان البرز با توجه به اینکه جزو استان‌های ساحلی کشورمان به شمار نمی‌آید، از شناگران خوب و توانمندی سود می‌برد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از یک هزار ورزشکار البرزی در این رشته ورزشی فعالیت می‌کند که یکی از مهمترین اولویت‌ها و برنامه‌های ما ساماندهی این شناگران است.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو البرز ادامه داد: خوشبختانه با وجود برخی از مشکلات و کاستی‌هایی که داریم، عملکرد شناگران این استان خوب بوده است.

علیزاده گفت: در استان البرز برنامه‌های ویژه‌ای برای توسعه رشته‌های مفرح شنا، شیرجه و واترپلو داریم و با توجه به جوانان مستعد استان و توانمندی‌هایی که در حوزه نیروی انسانی داریم، امیدواریم در آینده نزدیک این تلاش‌ها به ثمر برسد.

وی در ادامه از آماده‌سازی تیم ملی نوجوانان شنای کشورمان برای حضور در رقابت‌های ۲۰۱۳ چین خبر داد و گفت: در حال حاضر فدراسیون شنا چندین تورنمنت مهم بین‌المللی را پیش روی دارد و تیم‌های ملی در رده‌های مختلف مشغول تمرین هستند.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو البرز افزود: خوشبختانه برای تیم ملی نوجوانان از سه شناگر نوجوان البرزی دعوت به عمل آمده است و ما امیدواریم حضور و تمرین آنها در کنار دیگر ملی‌پوشان زیر نظر کادر فنی مجرب و حرفه‌ای در توسعه و پیشرفت ورزش شنای استان موثر باشد.

به گفته علیزاده؛ نیما عبداللهی، امیرحسین سعادتمندی و صادق غیاثوند سه شناگر نوجوان البرزی هستند که از سوی کادر فنی تیم ملی نوجوانان شنای کشورمان به اردوی آماده‌سازی دعوت شده‌اند.

وی در پایان تاکید کرد: ما باید به صورتی برنامه‌ریزی کنیم که در همه رده‌های ملی نماینده‌ و یا نمایندگانی از استان البرز حضور داشته باشند.

منبع: فارس

پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۸
کد خبر : 29597
بازدیدها: 288

پاسخی بگذارید »