شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

راهپیمایی روز قدس موجب تداوم مقاومت فلسطین

danesheroz1 مرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰
راهپیمایی روز قدس موجب تداوم مقاومت فلسطین

دانش روز: فرماندار کرج گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس موجب تداوم مقاومت ملت مظلوم فلسطین در برابر رژیم غاصب صهیونیستی خواهد شد

به گزارش دانش روز، مهدی ایران نژادˈ در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس کرج افزود: ملت همیشه در صحنه ایران همچون سال های پیش بار دیگر در این روز به خیابان ها آمده و با فریادهای بلند خویش، خشم و انزجار خود را از اقدامات رژیم اشغالگر قدس فریاد می زنند.

وی با تاکید بر نقش حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس در معادلات جهانی و منطقه ای، از عموم مردم خواست تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان حضوری گسترده در راهپیمایی داشته باشند.

فرماندار کرج گفت: با پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایستادگی رهبری و مردم در مقابل توطئه ها و دسیسه های دشمنان، ایران چشم امید کشورهای مظلوم و آزادیخواه دنیا شده و باید به این افتخار بزرگ ببالیم و تلاش کنیم این افتخار برای همیشه تاریخ در دنیا حفظ شود.

وی خاطرنشان کرد: قدس یکی از مهم ترین مسائل جهان اسلام و مسلمانان است و شرکت در راهپیمایی روز قدس برای حمایت از مردم مظلوم و ستم کشیده فلسطین و بیت المقدس امری ضروری و نیازی همگانی است.

ایران نژاد اظهار کرد: با حضور پرشکوه در مراسم این روز به بیانات مقام معظم رهبری نیز جامه عمل می پوشانیم و ولایت مداری و اطاعت از ولایت خود را بیش از گذشته اثبات و به دنیا می فهمانیم که ما همچنان با اطاعت از رهبر خویش و حضور گسترده در صحنه خاری در چشم آنان هستیم.

دراین جلسه پیرامون برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمایی روزقدس و اقدامات اجرایی برای هماهنگی دستگاههای اجرایی دراین زمینه بحث و تبادل نظر شد

منبع:ایرنا

شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۶
کد خبر : 43180
بازدیدها: 389

پاسخی بگذارید »