شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نماینده مردم کرج در مجلس:

حضور در راهپیمایی امروز موجب دلگرمی مردم فلسطین

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
حضور در راهپیمایی امروز موجب دلگرمی مردم فلسطین

دانش روز: نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مسلمانان جهان نباید در برابر تجاوزات دشمن سکوت کنند و همه باید در حمایت از مظلومان به خصوص مردم مظلوم فلسطین به پا خیزند

عزیز اکبریان  در خصوص اهمیت روز جهانی قدس اظهار داشت: با هوشیاری امام خمینی (ره) روز جهانی قدس نامگذاری شد و ما خوشبختانه شاهد حضور پر شور مردم حتی غیر مسلمانان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در سراسر جهان هستیم.

وی با بیان اینکه باید اهمیت روز جهانی قدس و لزوم حمایت از مردم فلسطین برای جوانان و نوجوانان بیان شود، گفت: تبیین اهمیت این روز برای جوانان منجر به حضور خودش جوش و با شکوه جوانان در این صحبنه عظیم سیاسی و عبادی خواهد شد.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس تاکید کرد: باید بصیرت و آگاهی حضور در صحنه خود را تقویت کرده و به جهانیان ثابت کنیم که ملت ایران ثابت قدم تر از هر روز دیگری در میدان رزم با توطئه های دشمن حضور دارند.

اکبریان افزود: مردم انقلابی کرج همواره در صحنه های سیاسی و عبادی حضوری گرم و پرشکوه داشته و در تجدید میعاد با رهبر، آرمان های امام و شهدا و جانبازان همیشه پیشقدم و ثابت قدم بوده و خواهند بود.

حماسه سیاسی دیگر در روز قدس رقم خواهد خورد

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روز قدس روز با اهمیتی برای جهان اسلام به شمار می رود، تصریح کرد: مردم بار دیگر در سراسر ایران با حضور پر شکوه خود حماسه سیاسی دیگری را در حمایت از مظلومان فلسطین رقم خواهند زد.

اکبریان با تاکید بر اینکه در برابر ظلم و ستم دشمنان نباید سکوت کرد، گفت: مردم با حضور خود مشت محکمی بر دهان مستکبران جهان خواهند کوبید.

وی با بیان اینکه مردم پس از پیروزی انقلاب همواره ولایت مداری خود را به اثبات رسانده اند، اظهار داشت: ملت ولایت مدار ایران هیچ زمان مظلومان مسلمان جهان را تنها نخواهند گذاشت و با حضور خودشان در صحنه از این مظلومان حمایت خواهند کرد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: حضور پر شور مردم ایران در صحنه سبب دلگرمی مردم مظلوم جهان خواهد شد.

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۸
کد خبر : 45329
بازدیدها: 251

پاسخی بگذارید »