جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

عربیان:

حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمنان را مایوس خواهد کرد

danesheroz خرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمنان را مایوس خواهد کرد

دانش روز ،استاندار البرز گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات دشمنان جمهوری اسلامی ایران را مایوس خواهد کرد

اصغر عربیان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته کرج، اظهار داشت: دشمنان به دنبال ایجاد تفرقه و جدایی در میان ملت و دولت است بنابراین باید با پیروی از مقام معظم رهبری و حفظ وحدت و همدلی باید دشمنان را مایوس کنیم.

وی ادامه داد: مردم ولایت مدار البرزی همواره در طول تاریخ حافظ انقلاب و نظام بوده اند و در تمام عرصه ها حضور پر رنگ و فعالی داشته اند.

استاندار البرز با اشاره به اینکه ایران هم اکنون در عرصه های مختلفی علمی به سطوح بالایی رسیده است، تصریح کرد: این عزت و افتخار را مدیون شهدا و دانشمندان شهید این نظام هستیم.

وی با بیان اینکه بیداری اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: این روزها فرهنگ انقلابی ایرانی الگو کشورهای اسلامی قرار گرفته است و امروز شاهد بیداری اسلامی در جهان هستیم که لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

عربیان تصریح کرد: دشمنان همواره درصدد ضربه زدن به نظام هستند ولی تا کنون به این هدف شوم خود دست نیافته اند به دلیل اینکه ملت شریف ایران با بصیرت، هوشیار و همواره پیرو مقام معظم رهبری بوده است.

استاندار البرز با اشاره به اینکه دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را در پیش رو داریم، اظهار داشت: مردم شریف البرز بار دیگر با حضور پر شور خود در انتخابات دشمنان را مایوس خواهند کرد و پایبندی خود را به نظام نشان می دهند.

وی گفت: حضور پر شور و حداکثری مردم در دو انتخابات پیش رو مشت محکمی بر دهان دشمنان این نظام خواهد بود.

منبع :مهر

جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۴
کد خبر : 22840
بازدیدها: 147

پاسخی بگذارید »