یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور استاندار جدید البرز در طرح مفتاح الجنه کمیته امداد

danesheroz1 مهر ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
حضور استاندار جدید البرز در طرح مفتاح الجنه کمیته امداد

دانش روز: سید هادی کرابی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان البرز گفت: طاهر طاهری استاندار جدید البرز تحت هیأتی به همراه مدیرکل کمیته امداد استان و در آستانه سال تحصیلی جدید از خانواده منتخب نیازمند تحت حمایت این نهاد که دارای فرزندان دانش آموز نیز بود، دیدار بعمل آورد .

به گزارش دانش روز، وی تصریح کرد: طاهری با حضور در منزل مددجو از نزدیک با مشکلات این خانواده تحت حمایت آشنا شد و در خصوص رفع آن با مدیرکل کمیته امداد استان گفتگو کرد .

این مسئول گفت: از مهمترین اهداف اجرای این طرح، احیای ارزش های دینی، تبلیغ و ترویج سیره پاک ائمه اطهار (ع) به ویژه امام علی (ع) در همنشینی و مصاحبت با فقرا و محرومین و ایجاد زمینه لازم برای رفع آلام دردمندان توسط خیران و مسئولان متدین و علاقمند است .

کرابی افزود: در این دیدار هدیه ای از سوی کمیته امداد به این خانواده ی نیازمند اهدا شد .

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان همچنین گفت: استاندار جدید در اولین روزهای پس از معارفه ضمن اعلام علاقمندی به کمیته امداد، نخستین روزهای کاری خود را با همنشینی فقراء آغاز کرد .

وی خاطر نشان کرد: این نهاد مقدس آمادگی دارد زمینه همکاری و مشارکت مسئوولین و نیکوکاران را در اجرای طرح های فقرزدایی مهیا کند.

 

چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۹
کد خبر : 63856
بازدیدها: 219

پاسخی بگذارید »