دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گفتگوی اختصاصی دانش روز با قباد نعمتی شهردار محمدشهر

حس انسان دوستی در وجود تمام ملت دلسوز ایران نهادینه شده است

28 danesheroz تیر ۲, ۱۳۹۲ ۰
حس انسان دوستی در وجود تمام ملت دلسوز ایران نهادینه شده است

دانش روز : شهردار محمد شهر اعلام کرد از هیچ کمکی به آسایشگاه کهریزک کرج دریغ نخواهیم کرد

قباد نعمتی شهردار محمدشهر در گفتگو با خبرنگار دانش روز در حاشیه جشن نیمه شعبان آسایشگاه کهریزک کرج با بیان این مطلب ، اظهار داشت : بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند ، من هم به عنوان یک شهروند و بر مبنای حس انسان دوستی که در وجود تمام ملت دلسوز ایران نهادینه شده است ، امروز به اینجا آمدم تا نیمه شعبان را در کنار خیرین و مددجویان جشن بگیرم .

وی اضافه کرد : حضور بنده در این آسایشگاه برای تقدیر و تشکر از تشکلیست که بدون وابستگی به هیچ جناح و گروهی اینگونه بی چشمداشت ، خود را وقف این آسایشگاه کرده اند.

IMG_0045

 

***  شهردار محمدشهر نظرش را درباره برپایی این مراسم چنین گفت :

این همایش به همت انجمنی غیردولتی که به طور کامل از جانب مردم اداره می شود برپا شده است و بستری را فراهم کرده است که اقشار مختلف جامعه به این موهم توجه کنند و از حضور این انجمن و نیازمندی این مددجویان مطلع شوند و این انجمنها درصدد هستند که بار دیگر با جمع آوری کمک های مردمی به این آسایشگاه کمک کنند ، پس برپایی این مراسم لازم و حتی در پاره ای اوقات واجب است.

***  وی در خصوص حمایت از این تشکلها عنوان کرد :

بر اساس روح انسانی وظیفه همه ملت ایران است که دست به دست هم بدهند و به تشکیل چنین تشکل هایی اقدام کنند ، اگر در تمام ایران چنین انجمن هایی وجود داشت بی شک کشور ما بهشت می شد ، حس همنوع دوستی از سال های دور در بین مردم ایران مرسوم بوده  و حتی در قالب تشویق به کار خیر می تواند موثر باشد.

IMG_0026

 

***  وی در خصوص کمکهای مالی شهرداری محمدشهر به آسایشگاه کهریزک ، گفت :

شهرداری محمد شهر کمک های میلیاردی به تاسیس این آسایشگاه نمود ، همانطور که در جریان هستید درآمد شهرداری از دریافت عوارض شهری می باشد ، وقتی شهرداری محمد شهر و مردم این منطقه پذیرفتند که چنین مجموعه ای در منظقه برپا شود به حمایت این مجموعه هم فکر کردند و شهرداری هم با دریافت نکردن عوارض ساخت و ساز این مجموعه کمکهای میلیاردی خود را از مدیران این آسایشگاه دریغ نکرد ، که با بررسی تورم امروز شاید این مبلغ به چند صد میلیارد هم برسد ، همچنین ما به انجام فعالیت های زیرساختی در اطراف منطقه احداث این پروژه نیز اقدام کرده ایم .

وی اضافه کرد :  شهرداری محمد شهر رابطه تنگاتنگی با مدیریت این مجموعه دارد و انشالله به وعده های پس از این هم عمل خواهیم کرد.

IMG_0049

***  شهردار محمد شهر در پایان گفت :

صحبت آخر من اینکه ، ما از هیچ کمکی به آسایشگاه دریغ نمی کنیم اما کمک اصلی و ریشه ای به این مجموعه ی مردمی باز هم توسط ملت دلسوز ایران انجام شدنی است ، چشم امید این مددجوها به دستان توانگر مردم فهیم استان البرز است .

 

 

گزارش : پرتو جغتایی

 

یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۴
کد خبر : 31124
بازدیدها: 807

پاسخی بگذارید »