شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حسادت خود را با این گیاه درمان کنید

danesh بهمن ۶, ۱۳۹۴ ۰
حسادت خود را با این گیاه درمان کنید

دانش روز: افرادی که تلاش می کنند دیگران نیز مانند خودشان از چیزی بهره مند نشوند و یا آن را از دست بدهند در واقع “حسود” تلقی می شوند

به گزارش اختصاصی دانش روز یکی از خصلت هایی که در انسان وجود دارد این است که هر چه دارد به آن قانع نمی گردد و مدام در فکر و تلاش است که بهتر از آن یا بیشتر از آن داشته باشد. از طرف دیگر درصورتی که مشاهده کند که فلان شخص از او بالاتر است یا بهتر می داند و عمل می کند یا وضع بهتری دارد یا فلان چیز را دارد که خودش ندارد به او و آنچه مشاهده کرده است غبطه می خورد. 

غبطه خوردن البته گاهی بد نیست، چون ممکن است انسان را به تلاش و پیروی از بهترین بودن یا بهترین زندگی را داشتن بکشاند ولی گاهی افراد تنگ نظر بوده و آنچه را که خود از آن بی بهره هستند بهره مندی از آن را برای دیگری نیز نمی پسندند و تحمل آن برایشان سخت و ناراحت کننده است.

افرادی که تلاش می کنند دیگران نیز مانند خودشان از چیزی بهره مند نشوند و یا آن را از دست بدهند در واقع “حسود” تلقی می شوند. آیا شما نیز چنین حسی دارید؟ آیا در صدد تسکین اعصاب و رفع بی حوصلگی خود هستید؟

اگر شما نیز در وجود خود حسادت احساس کرده اید و به طور عادی نتوانسته اید بر آن غالب شوید و خود را راضی نگاه دارید خوب است که روزی یک بار و هر مرتبه یک قاشق غذاخوری مرزنجوش را مثل چای ۲۰ دقیقه دم کرده و سپس آب آن را صاف و شیرین کنید و بنوشید چرا که مصرف مداوم این دارو در حل مشکل موثر خواهد بود.

 

سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۱
کد خبر : 160932
بازدیدها: 929

پاسخی بگذارید »