دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حرکت عجیب یک سگ در حرم امام رضا! + عکس

danesheroz1 فروردین ۹, ۱۳۹۳ ۰
حرکت عجیب یک سگ در حرم امام رضا! + عکس

دانش روز: به گزارش دیلی خبر به نقل از شاهدان عینی و فیلم و عکس تهیه شده توسط دوربین های مداربسته حرم ، در روزهای میانی هفته گذشته ، زائران حرم امام رضا (علیه السلام) ناگهان با سگ سفیدی مواجه شدند که تا چند متری ضریح مطهر ، پیش آمده بود و به صورت ویژه ای سرش را در درست مقابل پایین پای مبارک روی زمین گذاشته و با صداهای عجیب، گریه می کرد

به گزارش دانش روز، پس از آن که یکی از دربانها با سگی مواجه شد که بدون سر و صدا و سری پایین افتاده ، قصد ورود به حرم رضوی را داشت ، از ورود او به حرم جلوگیری می کند. خود دربان در این مورد می گوید : باورم نمی شد که این سگ چگونه به این جا آمده و با هیچ مانعی رو به رو نشده است. سگ وقتی به طرف من آمد به شکل ارامی و فقط با کلمه “برو” سرش را برگرداند و بدون مقاومت از آنجا دور شد.

سگ یاد شده این بار با ورود به پاکینگ ویژه ، وارد محوطه می شود و با مخفی کردن خود در کنار یک کمپرسی حامل سنگ ( آن طور که در تصاویر دوربین مدار بسته دیده شده) ، خود را به صحن‌آزادی می رساند.

این سگ با ورود به داخل صحن به هیچ وجه از روی فرش ها عبور نمی کند و به شکلی هیچ کس متوجه نمی شود (اما دوربین ها آن را ضبط کرده اند) در حالی که به شکلی شگفت آور پشت به ضریح نمی کند ، تا دو سه متری ضریح پیش می رود.

این سگ در دو سه متری ضریح زانو زده و سرش را به سنگ های حرم چسبانده و با درآوردن صداهای عجیب ، شروع به نوعی گریه و می کند ، به طوری که خدامی که در اطراف این سگ پس از ساعتی حلقه می زنند سر سگ یاد شده را خیس از اشک تعریف می کنند.

پس از ساعتی یکی از زائرین سگ را مشاهده می کند و خدام را خبر می کند. خدام پارچه ای را روی گردن سگ انداخته و با پهن کردن پارچه برزنتی از سگ می خواهند که روی برزنت برود. سگ نیز به آرامی روی پارچه می نشیند و اجازه می دهد که خدام شگفت زده ، او را به داخل صحن هدایت کنند. بنا بر گزارش ، سگ یاد شده به دستور مقامات برای نگهداری به مزرعه ویژه آستان قدس رضوی منتقل شد.

خبرنگار ما اضافه می کند که ماجرای شگفت انگیز این سگ، چند روزیست که بحث داغ مردم و زائران حرم امام رضا (ع) است.

منبع: انتخاب

شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۵
کد خبر : 102330
بازدیدها: 470

پاسخی بگذارید »