دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حرکت جامعه باید در مسیر خدمت به مردم باشد

پوریا کردکی اسفند ۱۱, ۱۳۹۱ ۰
حرکت جامعه باید در مسیر خدمت به مردم باشد

امام جمعه ساوجبلاغ گفت: حرکت جامعه همچون گذشته باید در مسیر خدمات رسانی هر چه بهتر به مردم باشد

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام محمد تقی ناطقی در خطبه های نماز جمعه این هفته ساوجبلاغ افزود: برای تحقق این مهم ایجاد بستر و شرایط مناسب از سوی مسوولان مربوطه ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران با حضور در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی و مقابله با دشمنان ثابت کرده که شایسته بهترین ها است .

ناطقی تاکید کرد: رشد علمی کشور در بخشهای مختلف و گام برداشتن در مسیر توسعه و خودکفایی نیز حاصل پایداری این مردم هوشیار در مقابل تحریم ها و فشارهای اقتصادی و سیاسی دشمنان است.

امام جمعه ساوجبلاغ گفت: اکنون کشورهای سلطه طلب به سرکردگی آمریکا به کم اثر بودن تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران نیز اعتراف می کنند.

ناطقی تاکید کرد: مردم این فشارها را برای سربلندی نظام اسلامی خود تحمل کرده و می کنند و این در حالی است که برخی مسوولان اکنون به جای خدمت رسانی نگاه زودرس انتخاباتی پیدا کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: در آستانه سال نو و افزایش تقاضای خرید برخی اقلام ، لازم است مسوولان با برنامه ریزی هر چه بهتر زمینه رفاه و آسایش خاطر مردم را فراهم کنند.

ضرورت کمک به خانواده های نیازمند در آستانه سال نو و حفظ و توسعه فضای سبز از دیگر مباحث خطبه های نماز جمعه این هفته ساوجبلاغ بود.

 

منبع: ایرنا


جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۹
کد خبر : 8295
بازدیدها: 186

پاسخی بگذارید »