یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حرم شهدای گمنام در بهشت سکینه کرج رونمایی می‌شود

28 danesheroz خرداد ۲, ۱۳۹۲ ۰
حرم شهدای گمنام در بهشت سکینه کرج رونمایی می‌شود

معاون خدمات شهری شهرداری کرج از رونمایی حرم شهدای گمنام در بهشت سکینه کمالشهر کرج و همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر خبر داد

به گزارش دانش روز ، سعید صفری ظهر امروز در نشستی در جمع خبرنگاران اظهار‌ داشت: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس جانفشانی‌های بسیاری را برای دفاع از کشور و میهن کردند و با نثار جان خود امروز عزت و آزادگی و استقلال را برای ما به ارمغان آورده‌اند.

وی ادامه داد: امروز وظیفه ما است تا برای همیشه یاد آنان را زنده نگه داریم و ادامه دهنده راهشان باشیم.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج با بیان اینکه انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل امروز یکی از مهم‌ترین اهداف ما است افزود: نباید اجازه دهیم که گذر زمان دوران هشت سال دفاع مقدس را نیز از یادها ببرد بلکه باید با برگزاری برنامه‌ها و یادواره‌های مختلف یاد آنان را گرامی و زنده نگه داریم.

وی در ادامه سخنان خود به برنامه‌های تدارک دیده شده همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: سوم خرداد یادآور خلق حماسه‌ای بزرگ است که به دست دلاور مردانی متعهد به ایران اسلامی رقم خورد، این روز خواستگاه اندیشه‌های بزرگ و اعتقادات راسخ قلبی ملتی است که برای پیروزی ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده‌اند.

صفری فضاسازی محیطی در سطح شهر، برپایی ایستگاه صلواتی و رونمایی از حرم شهدای گمنام بهشت سکینه(س) کمالشهر کرج را از برنامه‌های پیش بینی شده در این روز عنوان کرد.

*امشب کرج نورباران می‌شود

معاون خدمات شهری شهرداری کرج در بخشی دیگر از سخنان خود به نور افشانی در شب سوم خرداد در چندین نقطه شهر کرج اشاره کرد و گفت: این نورافشانی نیز در شب آزادسازی خرمشهر انجام می‌شود.

صفری برپایی نمایشگاهی به این مناسب را از دیگر برنامه‌های تدوین شده شهرداری کرج ذکر کرد و افزود: اجرای مسابقات فرهنگی ورزشی در فرهنگسراهای تحت پوشش از دیگر برنامه‌های شهرداری در سالروز سوم خرداد است.

پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۴
کد خبر : 19747
بازدیدها: 207

پاسخی بگذارید »