چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

شهرداری کرج:

حذف مشاغل کاذب، حافظ سلامت روحی شهروندان

danesheroz1 مرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
حذف مشاغل کاذب، حافظ سلامت روحی شهروندان

دانش روز: مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج اظهار کرد: حذف مشاغل کاذب، حفظ سلامت شهروندان را به همراه دارد

  به گزارش دانش روز، آرش یگانی، یکی از وظایف مهم سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج را ساماندهی و هماهنگ کردن مشاغل درون شهری عنوان کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه آلودگی های بصری ایجاد شده توسط برخی مشاغل در روز بازارها زیبایی بصری شهر را به مخاطره می اندازد، بر ساماندهی این بازارها تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه به زودی در سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج آیین نامه ای در خصوص ساماندهی روزبازارها مصوب خواهد شد، بیان کرد: هماهنگی های لازم با دستگاه های مربوطه در زمینه ساماندهی مناسب صورت می گیرد.

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج راهبرد ساماندهی مشاغل مزاحم و آلاینده با پتانسیل بخش خصوصی و صاحبان صنوف را در زیبا سازی شهری و سلامت شهروندی مثبت و موثر دانست.

یگانی، اصلاح فرآیندهای اجرایی موجود به منظور جلوگیری از افزایش مشاغل مزاحم و آلاینده را یکی از وظایف سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج ذکر کرد وگفت: تلاش برای کاهش روند رو به افزایش مشاغل غیر رسمی و کاذب امری ضروری است.

این مسئول افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده ای نزدیک شاهد زیبایی های بصری در خصوص روزبازارهای تحت پوشش سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج خواهیم بود.

منبع:ایرنا

دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۶
کد خبر : 49644
بازدیدها: 196

پاسخی بگذارید »