پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجت الاسلام ناطقی: دشمنان نمی توانند با لجبازی مسیر پیشرفت ملت ایران را مختل کنند

danesheroz2 تیر ۷, ۱۳۹۲ ۰
حجت الاسلام ناطقی: دشمنان نمی توانند با لجبازی مسیر پیشرفت ملت ایران را مختل کنند

دانش روز: امام جمعه شهرستان ساوجبلاغ با بیان اینکه آمریکایی ها هر بار در میز مذاکره با ۱+۵ بهانه می آورند، گفت: دانش هسته ای ایران بر اساس دانش هسته ای پایه ریزی شده و دشمنان نمی توانند با لجبازی مسیر پیشرفت ملت ایران را مختل کنند

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام محمد تقی ناطقی در خطبه های امروز نماز جمعه شهرستان ساوجبلاغ ضمن گرامیداشت یاد شهدای هفتم تیر اظهار داشت: در حادثه هفتم تیر که به شهید شدن ۷۲ تن از یاران باوفای انقلاب و آیت الله شهید بهشتی انجامید، چهره واقعی گروهک منافقین و عوامل استکبار جهانی بیش از گذشته برای همگان آشکار شد.

وی رویداد هفتم تیر را فاجعه دانست و گفت: در این روز، انقلاب بسیاری از یاران با وفا و مخلصش را از دست داد.

امام جمعه ساوجبلاغ در توصیف ویژگی های آیت الله بهشتی اظهار داشت: شهید آیت الله دکتر بهشتی شخصیتی وارسته بود که خدمات ارزشمندی به انقلاب و نظام اسلامی ارائه کرد.

حجت الاسلام ناطقی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به موضوع پرونده هسته ای ایران گفت: موضوع پرونده هسته ای ایران قابل حل است، اگر دشمنان لجبازی را کنار بگذارند.

وی اظهار داشت: دیگر برای همه مشخص شده که امریکایی ها در هر مذاکره ۱+۵ بابهانه هایی تازه سعی می کنند مانع حل این پرونده شوند، غافل از اینکه این بهانه ها راه به جایی نخواهد برد.

حجت السلام ناطقی ادامه داد: دانش هسته ای ایران بر اساس دانش صلح آمیز پایه گذاری شده و دشمنان نمی توانند با لجبازی مسیر پیشرفت ملت ایران را مختل کنند.

خطیب جمعه ساوجبلاغ با تاکید بر اینکه ایران به دنبال دستیابی به دانش هسته ای در جهت اهداف صلح آمیز است، تصریح کرد: مذاکره کنندگان نباید با لجبازی مانع رسیدن به توافق و نتیجه ای مثبت از مذاکرات شوند که این به نفع شان نیست.

منبع: مهر

جمعه ۷ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۵
کد خبر : 32959
بازدیدها: 244

پاسخی بگذارید »