چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجت الاسلام موحد: ایرانیان نشان دادند پیام عاشورایی امام سجاد(ع) را به خوبی دریافت کردند

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
حجت الاسلام موحد: ایرانیان نشان دادند پیام عاشورایی امام سجاد(ع) را به خوبی دریافت کردند

دانش روز، نماینده ولی فقیه سپاه امام حسن مجتبی کرج اظهار داشت: مردم ایران در روز میلاد با سعادت امام سجاد(ع) ثابت کردند که پیام عاشورایی سیدالساجدین را در جهت ضرورت حفظ اسلام را به خوبی دریافت کرده و درک کرده اند

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، حجت الاسلام موحد  در خصوص شور حضور مردم پای صندوق های رای از آغازین ساعات شروع رای گیری اظهار داشت: انتخابات این دوره ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا در روز میلاد امام سجاد(ع) برگزار شد و شور حضور مردم پای صندوق های رای نشان داد که مردم ایران به خوبی پیام عاشورایی سیدالساجدین را درک کرده اند.

وی افزود: امام سجاد پیام رسان حماس کربلا بود تا اسلام و هدف اصلی قیام امام حسین(ع) که همانا عزت و عظمت روزافزون اسلام بود زنده بماند و امروز مردم ایران با حضور در صحنه خود بار دیگر عظمت اسلام را به رخ جهانیان کشاندند تا ثابت کنند که قیام حسینی زنده و راه آنها ادامه دارد.

حجت الاسلام موحد اظهار داشت: چشم بسیاری از کشورهای اسلامی امروز به ایران بود و ملت ایران با حضور گسترده خود نور امید را در دل بسیاری از مسلمانان جهان قوت دادند.

وی افزود: بسیاری از دشمنان داخلی و خارجی نظام گمان می بردند که تهدیدها و تحریم ها و فشارهای اقتصادی وارد بر مردم مانع از حضور ملت ایران پای صندوق های رای می شود اما مردم نشان دادند که تا آخرین لحظه پای آرمان های انقلاب ایستاده اند و هیچ تهدید و تحریمی آنها را از حضور در صحنه های ملی و حمایت از عزت و عظمت ایران باز نخواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی کرج تاکید کرد: بی شک حماسه سیاسی امروز در کشور محقق می شود و یاس دشمنان و کوتاهی دست آنها از کشورمان را موجب خواهد شد.

منبع: مهر

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۵
کد خبر : 26879
بازدیدها: 141

پاسخی بگذارید »