سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجاج کوپن های قربانی دریافت می کنند

danesheroz1 مهر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
حجاج کوپن های قربانی دریافت می کنند

دانش روز: رئیس ستاد مکه مکرمه گفت: از امروز کوپن های قربانی در اختیار کاروان ها قرار خواهد گرفت

به گزارش دانش روز، مسعود مجردی در این باره گفت: همچنین برنامه غذایی ایام تشریق با جزئیات آن تدوین شده است و مشکلاتی در ارتباط با فشردگی و نوبت‌بندی کشورها در ایستگاه باب علی در نزدیکی بیت الله الحرام وجود داشت که با اضافه کردن اتوبوس و هماهنگی مسئولین سعودی در حال رفع می‌باشد.

وی در ادامه افزود:توزیع خیمه‌های عرفات و منا توسط ستاد حج بین کاروان‌ها از طریق مدیران مجموعه به‌موقع انجام خواهد شد. همچنین  تعداد ۳۰۰ دستگاه اتوبوس جدید کار انتقال حجاج بین هتل و بیت الله الحرام را انجام می‌دهند، و بالغ بر ۴۰۰ دستگاه اتوبوس روباز و روبسته برای انتقال حجاج به مشاعر مقدس بین روزهای هشتم تا دوازدهم ذیحجه فعالیت خواهند داشت.
مجردی به حضور زائران در مکه و مدینه اشاره کرد و گفت: تا ساعات پایانی روز دوشنبه ۸ مهر ، ۴۰ هزار و ۷۵۹ ایرانی در قالب ۳۳۳ کاروان وارد عربستان شده اند که از این تعداد ۲۸ هزار و ۹۴۱ نفر در فرودگاه مدینه و ۱۱ هزار و ۸۱۸ نفر در فرودگاه جده فرود آمده‌اند. هم اکنون ۱۴ هزار و ۲۲۸ نفر در مدینه بسر می‌برند و ۲۶ هزار و ۵۳۱ نفر در مکه حضور دارند که تا پایان عملیات رفت حجاج ۵۰۰ کاروان توسط شرکتهای هواپیمایی به عربستان منتقل خواهند شد که از ۱۷ مهر کلیه آنها در مکه حضور خواهند داشت.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۰۰:۲۲
کد خبر : 64104
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »