یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

لحظه شماری برای سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا»:

حال و هوای ۱۳ آبان ۵۸ در اطراف لانه جاسوسی و خیابان طالقانی

danesheroz1 آبان ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
حال و هوای ۱۳ آبان ۵۸ در اطراف لانه جاسوسی و خیابان طالقانی

دانش روز: اطراف لانه جاسوسی، خیابان طالقانی و خیابانهای اطراف آن از صبح امروز حال و هوای ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸را تداعی می کند و هر چه به آغاز مراسم امروز نزدیک می شویم شور و حال خاصی برای سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» ایجاد می شود

به گزارش دانش روز،  امروز ۱۳ آبان روز ملی استکبار ستیزی، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ، روز دانش آموز و تبعید امام به خاطر اعتراض به مصوبه کاپیتولاسیون آمریکایی است.

 از صبح امروز و در حالی که چند ساعت به آغاز مراسم ۱۳ آبان مانده، خیابان‌ طالقانی و خیابانهای اطراف لانه جاسوسی به دلیل سهولت در تردد و انجام بهتر مراسم مسدود شده است.

بنر و پارچه نوشته هایی در محکومیت سیاست های خصمانه آمریکا و عکس هایی از نحوه ورود دانشجویان به لانه جاسوسی در خیابان طالقانی و دیوارهای این لانه نصب شده است.

مراسم ۱۳ آبان تا دقایقی دیگر با شعار «مرگ بر آمریکا» آغاز خواهد شد و هم اکنون برخی از مردم با حضور در اطراف لانه جاسوسی برای سر دادن این شعار لحظه شماری می کنند.

۱۳ آبان ۵۸ دانشجویان و مردم ایران با ورود به سفارت آمریکا در خیابان طالقانی، این لانه جاسوسی را تسخیر کرده و جاسوسان حاضر در آن را به گروگان گرفتند.

منبع:دانا

دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۳
کد خبر : 71850
بازدیدها: 360

پاسخی بگذارید »