جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حال ناخوش هیلاری

danesheroz دی ۱۲, ۱۳۹۱ ۰

وزیر امور خارجه آمریکا این روزها حال چندان مساعدی ندارد و خبرها از آن حکایت دارد که وی دچار یک سکته خفیف شده و اکنون در بیمارستان بستری است

 روز یکشنبه ۳۰ دسامبر- هنگامی که خانم کلینتون برای انجام آزمایش های دوباره به بیمارستان رفته بود، پزشکان به وجود لخته خون در بدن او پی بردند و به همین خاطر او را فورا بستری کردند.
خانم کلینتون باید روز دهم ژانویه سال جدید برای ادای توضیحات درباره “واقعه بنغازی” به کنگره آمریکا برود. در جریان حمله روز یازدهم سپتامبر امسال به کنسولگری آمریکا در شهر بنغازی لیبی، چهار دیپلمات و کارمند آمریکایی از جمله سفیر این کشور در لیبی کشته شدند.
در همین حال شبکه تلویزیونی فرانس ۲۴ گزارش داد وضع سلامت هیلاری کلینتون بسیار نگران کننده است. به گزارش این تلویزیون؛ وزیرامور خارجه آمریکا هنوز در بیمارستان به سر می‌برد. دوهفته پس از تشنج، یک لخته خونی در بدن او تشکیل شده است.
این شبکه پیش از این در خبری فوری گزارش داده بود این لکه خونی در فاصله میان جمجمه و مغز او مشاهده شده است.
در همین حال پزشکان با اطمینان اعلام کرده اند کلینتون بهبود کامل می یابد.
هر چند هیلاری کلینتون جای خود را به جان کری در وزارت امورخارجه داده است، اما غیبت متوالی او در هفته‌های اخیر بسیار سوال برانگیز شده بود؛ به خصوص آنکه وی چند سفر خارجی خود را هم لغو کرد و نشان داد که عزمش برای ادامه بیماری بسیار جزم است.
منبع: العالم
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۱ - ۰۵:۳۰
کد خبر : 2378
بازدیدها: 227

پاسخی بگذارید »