جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حاصل تلاش هشت سال دفاع مقدس دکتر احمدی نژاد را میخواهند تاراج کنند

danesheroz1 دی ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
حاصل تلاش هشت سال دفاع مقدس دکتر احمدی نژاد را میخواهند تاراج کنند

دانش روز: اکنون با پلمپ مجدد تاسیسات هسته ای کشور بعد از ۸ سال، انطباق رفتارهای احمدی نژاد با واقعیات و منافع ملی بیش از پیش روشن شده است و منتقدان رئیس جمهور سابق باید در این باره بیاندیشند

 به گزارش دانش روز، در پی پلمپ تجهیزات هسته ای نطنز، جعفری فرمانده استشهادیون گفت: مقاومت مقدس، بی نظیر و ۸ ساله دکتر احمدی نژاد ثابت کرد که هیچکس همچون او هوشیار، با بصیرت، با درایت، انقلابی، قاطع، دشمن شناس و مرید رهبری نیست و در یک کلام بصیرت احمدی نژاد برای همه اثبات شد، آمریکا و رژیم صهیونیستی مکررا از احمدی نژاد تودهنی خوردند و کینه این فرزند غیور انقلاب را به دل گرفتند. اکنون با پلمپ مجدد تاسیسات هسته ای کشور بعد از ۸ سال، انطباق رفتارهای احمدی نژاد با واقعیات و منافع ملی بیش از پیش روشن شده است و منتقدان رئیس جمهور سابق باید در این باره بیاندیشند.

 

http://www.dolatebahar.com/media/image/userdata/167607129-1---232X~1.JPG
وی افزود: بنده به عنوان یک جانباز و کسی که عمر و جوانی اش را در جنگ و مقابله با دشمنان سپری کرده به آقای روحانی توصیه می کنم که در گام های خود با مقام معظم رهبری هماهنگ باشند. متاسفانه امروز عده ای در پی آن هستند که حاصل ۸ هشت سال تلاش مقدس دکتر احمدی نژاد را تاراج کنند.

 

جعفری گفت: ما سلاح هسته ای را رمز پیروزی نمیدانیم و موضع ما موضع رهبر عزیزمان است. دشمنان از لشگرهای استشهادی و نیروهای اعتقادی پیرو رهبری می ترسند نه سلاح هسته ای. امریکا باید بداند ما در همه دنیا نیروهای استشهادی داریم که ماموریت آنها حفظ منافع ماست. من به آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام می کنم که شیطنت در مقابل جمهوری اسلامی خطرناک و ویرانگر است و اگر روزی منافع جمهوری اسلامی به خطر بیفتد، منافع آمریکائی و رژیم صهیونیستی در سراسر جهان به خطر خواهد افتاد.

منبع: هادیان البرز

 

دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۲ - ۲۳:۵۸
کد خبر : 88864
بازدیدها: 345

پاسخی بگذارید »