شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کمک هزینه سفر به کارمندی که تا به حال مشهد نرفته!

حاشیه های اختتامیه جشنواره نهضت کتابخوانی رضوی البرز

danesheroz1 شهریور ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
حاشیه های اختتامیه جشنواره نهضت کتابخوانی رضوی البرز

دانش روز: مردم و مسئولان در آیین ویژه ای ۳ سالگی نهضت کتابخوانی رضوی در البرز را به جشن نشستند اما این جشن حاشیه های جالبی هم داشت

به گزارش دانش روز، آیین اختتامیه سومین جشنواره نهضت کتابخوانی رضوی در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار و به این ترتیب این جشنواره که از بدو تشکیل استان پا گرفته است، رسماً سه ساله شد.

مجتبی ابراهیمی مدیرکل ارشاد البرز در این آیین گفت: سال از تأسیس استان البرز می گذرد و امروز در مراسمی نمادین جشن سه سالگی یازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) را در البرز گرامی می داریم.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری پیرامون موضوع این جشنواره یادآور شد: بنابر تأکیدات معظم له موضوع « سبک زندگی» محور ویژه برنامه های فرهنگی و هنری قرار گرفت و البرز نیز در هفته فرهنگ رضوی بیش از ۷۰ برنامه متنوع را از خوشنویسی و عکس تا تئاتر و نمایش برگزار کرد.

این مسئول در ادامه از ارسال ۷ هزار پاسخ نامه به دبیرخانه جشنواره در طول برگزاری این مسابقه ملی خبر داد و استقبال گسترده مردم را شایان توجه دانست.

ابراهیمی گستراندن پیام رضوی را در سایه سار تعالیم امام رضا(ع) تنها هدف این جشنواره ملی ذکر کرد.

در این آیین با قرعه کشی به ۸ نفر اول این جشنواره  ۸ کمک هزینه سفر حج عمره  به ارزش ۱/۵ میلیون تومان و ۸ کمک هزینه سفر عتبات عالیات هر کدام به ارزش ۸۰۰ هزار تومان و ۸ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس هر کدام به ارزش ۲۰۰ هزار تومان اهداء شد.

علاوه بر آن استانداری البرز، اداره ارشاد شهرستان کرج چند تن از مسئولان دیگر نیز تعدادی از سفرها به مشهد مقدس را عهده دار شدند.

حاشیه ها

* سومین جشنواره ملی نهضت کتابخوانی رضوی با حاشیه هایی نیز همراه بود نخست آنکه با وجود گذشت یک ساعت از زمان شروع برنامه عوامل اجرایی در جمع میهمانان در حال طراحی صحنه و…بودند و یک ساعتی می شد که در انتظار آغاز برنامه بودند.

* دومین حاشیه جالب به مراسم قرعه کشی اختصاص داشت، مجری برنامه از حاضران پرسید چه کسی تا به حال به سفر مشهد نرفته است؟ یکی از حاضران انتخاب شد و روی سن آمد وقتی از مرد میانسال پرسیدند که شغل ات چیست که تا به حال نتوانسته ای به مشهد بروی گفت: کارمند ارشاد هستم!! در این حین مرد میانسال به مجری گفت سرپرست ارشاد کرج به من می خندند!! گویا این کارمند بی نوا از کارمندان ارشاد شهرستان کرج بوده است، البته معنی این خنده نیز گویا از آن دست خنده ها بوده است..

* قادر آشنا مدیرکل سابق اداره کل ارشاد و رئیس مرکز هنرهای نمایشی نیز یکی از حاضران این جشنواره بود که با حضورش خیلی ها را به دوران نوپایی اداره ارشاد البرز و خاطرات فرهنگی و هنری آن روزها برد.

منبع:مهر

 

پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۵
کد خبر : 59591
بازدیدها: 349

پاسخی بگذارید »