پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حاشیه سازی جدید از نعیمه اشراقی

danesheroz1 آذر ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
حاشیه سازی جدید از نعیمه اشراقی

دانش روز: نوشته‌ ها و تصاویری که در پیچ منسوب به نعیمه اشراقی نوه امام خمینی منتشر می‌شود، تا به امروز با واکنش‌های فراوانی رو به رو شده است. یادداشت تازه‌ای که در این صفحه منتشر شده، با واکنش‌ های تازه‌ای از سوی بعضی رسانه‌ ها رو به رو شده است

به گزارش دانش روز، نوشته‌ ها و تصاویری که در پیچ منسوب به نعیمه اشراقی نوه امام خمینی منتشر می‌شود، تا به امروز با واکنش‌های فراوانی رو به رو شده است. یادداشت تازه‌ای که در این صفحه منتشر شده، با واکنش‌های تازه‌ای از سوی بعضی رسانه‌ها رو به رو شده است.

از جمله سایت ندای انقلاب با انتشار تصویری از این یادداشت نوشته است:

«نعیمه اشراقی در توجیه پوشش دخترش در کانادا می نویسد: چرا دخترم را نباید بفرستم کانادا؛ نماز دخترم در اونجا با کیفیت تر شده و چندین جلد مفاتیح برایش فرستادم.

نعیمه اشراقی نوه امام خمینی(ره) که به همراه خواهرش زهرا اشراقی به دلیل رفتار و اظهارات تامل برانگیز درباره خانواده شهدا، امام خمینی، مساله حجاب، موسیقی و … همواره حاشیه ساز شده اند، این بار در آخرین مطلب از صفحه ای منسوب به خود که چندی پیش در شبکه غیرقانونی فیس بوک، منتشر کرده، اظهارات حاشیه ساز دیگری را مطرح کرد.

این عضو حاشیه ساز خانواده اشراقی که چندی پیش به دلیل انتشار تصاویر پوشش جنجالی دخترش در کانادا با موج انتقادات کاربران اینترنتی مواجه شده بود با توجیه این رفتار در مطلبی مدعی شد:” برای چی‌ نباید دخترم رو بفرستم کانادا؟ مگه هزاران آدم نمیرن کانادا؟ اونجا شرایط و فضای داره که دختر من میتونه ایمان و اعتقاداتشو محکم تر کنه. کیفیت نمازی که در کانادا می‌خونه بمراتب بیشتر از ایران. تا به حل چندین جلد مفاتیح براش پست کردم. عمران اگه اینجا اینقدر دعا می‌خوند”.

اشراقی در این یادداشت به جای عذرخواهی ، تنها به مطلبی انحرافی سفر دخترش به کانادا پرداخته است درحالی که موج انتقادات فعالین رسانه ای و سیاسی به دلیل پوشش دختر او در کانادا بوده نه اصل سفر وی.»

منبع: دانا

پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۲
کد خبر : 81083
بازدیدها: 240

پاسخی بگذارید »