دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مسئول روابط عمومی سپاه استان البرز:

حادثه غرق شدن جوانان کرجی مرتبط به اردوهای سپاه و بسیج نیست

danesheroz تیر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
حادثه غرق شدن جوانان کرجی مرتبط به اردوهای سپاه و بسیج نیست

دانش روز :عبدالملکی گفت: افرادی که در قالب این اردو به استان مازندران رفته بودند، از طریق یک موسسه در منطقه حیدرآباد کرج اعزام شده و اردوی فوق هیچ ارتباطی با سپاه و بسیج نداشته است

به گزارش دانش روز :مجتبی عبدالملکی مسئول روابط عمومی سپاه استان البرز اظهار داشت:متاسفانه با خبر شدیم که تعدادی از شهروندان کرجی در استان مازندران دچار حادثه شدند

وی تصریح کرد: بلافاصله تحقیقات لازم مبنی بر اینکه افراد حادثه دیده متعلق به کدام مرکز در البرز بودند، انجام و در نهایت مشخص شد که این افراد هیچ ارتباطی با اردوهای سپاه و بسیج این استان ندارند.

مسئول روابط عمومی سپاه استان البرز افزود: متاسفانه برخی سایتهای خبری و شبکه های اجتماعی این حادثه را مربوط به اردوهای بسیج عنوان کرده اند و  این در حالی است که سپاه و بسیج استان البرز در اردوهای خود که در قالب طرح تعالی و نشاط تابستانی می باشد، تمامی موارد ایمنی را لحاظ کرده و در سفرهای تفریحی دریایی، چه شمال و چه جنوب کشور تنها از اماکن استاندارد طرح سالم‌سازی دریا و دارای نجات غریق استفاده میکند.

عبدالملکی افزود: افرادی که در قالب این اردو به استان مازندران رفته بودند، از طریق یک موسسه در منطقه حیدرآباد کرج اعزام شده و اردوی فوق هیچ ارتباطی با سپاه و بسیج نداشته است.

مسئول روابط عمومی سپاه استان البرز گفت: ما با بازماندگان حادثه‌‌دیدگان ابراز همدردی می‌کنیم و به طور قطع اگر لازم باشد،‌ حمایت لازم نیز از خانواده‌های آنها خواهیم داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد : به هر حال امیدواریم دیگر شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم و از خانواده‌های این عزیزان نیز می‌خواهیم که برای اعزام فرزندان خود به اینگونه اردوها، حتما جوانب ایمنی را مد نظر قرار داده و پیش از کسب اطلاع از اعتبار موسسه که اردو را برگزار می‌کند، هرگز دست به چنین اقدامی نزنند.

در پایان همکاران ما در سپاه استان البرز حادثه تاسف بار درگذشت ۶ نفر از نوجوانان و جوانان البرزی را به ملت شریف ایران اسلامی و مردم عزیز این استان دینمدار بویژه خانواده‌های معزّی و داغدار تسلیت عرض نموده و رحمت واسعه الهی را برای آن عزیزان مسئلت داریم.

منبع :تیتر یک

چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۰
کد خبر : 34201
بازدیدها: 499

پاسخی بگذارید »