سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حاجی بابایی خطاب به دانش آموزان: مواظب باشید پایتان لیز نخورد، یقه ما را می‌گیرند!

danesheroz دی ۲۴, ۱۳۹۱ ۰

وزیر آموزش و پرورش خطاب به دانش آموزانی که در هوای سرد حیاط مدرسه برای شرکت در مراسم هوای پاک ایستاده بودند، گفت: مواظب باشید پایتان لیز نخورد یا دچار سرماخوردگی نشوید، چرا که اینجا هر اتفاقی که برای شما بیافتد، یقه ما را می‌گیرند

به گزارش ایسنا، حاجی بابایی در مراسم “گرامیداشت هفته هوای پاک” در پاسخ به این سوال که شما مسئولیت اتفاقاتی را که در مدارس رخ می‌دهد می‌پذیرید؟ اظهار کرد: هر اتفاقی که در مدارس رخ دهد، اولین مسئول آن شخص وزیر است، اما آنچه که در خارج از مدارس اتفاق می‌افتد به عهده ما نیست.
وی همچنین در مورد هزینه سرویس مدارس نیز گفت: ما مسئول عبور و مرور و رفت و آمد به وسیله اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌ها نیستیم و تنها مسئولیت داخل مدارس را عهده داریم و مدیر مدرسه تنها به عنوان یک عضو برای پیوند میان دانش‌آموزان و دستگاه‌های مربوطه به منظور رفت و آمد آنها توسط سرویس مدارس اقدام می‌کند.
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعلیم و تربیت نقش کلیدی و اساسی در تمام امور جامعه دارد، گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اشاره‌ می‌کند که نقش تعلیم و تربیت در بحث “محیط زیست” بی‌بدیل و تعیین کننده است.
حاجی‌بابایی گفت: از خدایمان است که در مدارس درخت بکاریم، اما ایجاد فضای سبز نه تنها در مدارس بلکه در تمام محیط ها باید با کمک اعتبارات و فضا ایجاد شود.
وی ادامه داد: برای ایجاد فضای سبز همه ارگان‌های مربوطه اعم از شهردار، سازمان محیط زیست و غیره باید همکاری داشته باشند.
یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۳
کد خبر : 3830
بازدیدها: 241

پاسخی بگذارید »