چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرق ضاله » عرفان حلقه

جیره‌خواری رسمی مسترهای “عرفان حلقه” از امریکا

danesheroz دی ۲, ۱۳۹۱ ۰

تعدادی از مسترهای “عرفان حلقه” که در امریکا رحل اقامت گزیده‌اند، جیره‌خواری رسمی خود از دولت این کشور را از طریق همکاری با یک مرکز باصطلاح پژوهشی کلید زدند. درپی بازداشت و محاکمه (م- ط) بنیانگذار فرقه انحرافی “عرفان حلقه” در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ که منجر به محکومیت وی به ۷ سال زندان شد، برخی [&hellip

تعدادی از مسترهای “عرفان حلقه” که در امریکا رحل اقامت گزیده‌اند، جیره‌خواری رسمی خود از دولت این کشور را از طریق همکاری با یک مرکز باصطلاح پژوهشی کلید زدند.
درپی بازداشت و محاکمه (م- ط) بنیانگذار فرقه انحرافی “عرفان حلقه” در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ که منجر به محکومیت وی به ۷ سال زندان شد، برخی از مسترهای این فرقه برای ادامه فعالیت در امریکا رحل اقامت گزیدند.

مسترهای مزبور که چندی پیش با رویکرد ترویج افکار انحرافی خود و جذب نیروهای جدید، ارتباط تشکیلاتی و جلب اطمینان مریدان نسبت به فرقه، حمایت از بنیانگذار زندانی فرقه و اثبات حقانیت عقاید او به زعم خود، جلب حمایت سازمان‌های باصطلاح مدافع حقوق بشر و … اقدام به راه‌اندازی تلویزیونی “اینترنتی” در امریکا کرده بودند؛ به‌تازگی اقدام به تاسیس مرکزی تحت عنوان “بنیاد پژوهش و گسترش آثار و افکار محمد علی طاهری” در ایالت کالیفرنیای این کشور کرده‌اند.

نکته درخور توجه اینکه هیئت مدیره این بنیاد که اهداف خود را آموزش، پژوهش و گسترش نظریات علمی-معرفتی بنیانگذار “عرفان حلقه” اعلام کرده است، به منظور اثبات جیره‌خواری خود از دولت امریکا از روز ۱۹ دسامبر ۲۰۱۲ (۲۹ آذر ماه) همکاری خود را با مرکز باصطلاح پژوهشی “اینتر.یونیور.سالیسم” امریکا آغاز کرده است.

منبع: ندای انقلاب
شنبه ۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۲
کد خبر : 1596
بازدیدها: 300

پاسخی بگذارید »