چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جیب بر زن‌نما در کرج دستگیر شد

28 danesheroz اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
جیب بر زن‌نما در کرج دستگیر شد

فرمانده انتظامی کرج از دستگیری جیب بر زن‌نما در کرج خبر داد

به گزارش دانش روز از کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، عبدالرضا خیرخواهان اظهار داشت: مردی که با تغییر چهره و پوشاندن لباس‌های زنانه خود را به شکل زن درآورده و اقدام به جیب بری از زنان در مراکز خرید و محل‌های شلوغ می‌کرد، با تلاش ماموران انتظامی کرج دستگیر شد.

وی ادامه داد: روز گذشته با مراجعه خانمی به کلانتری و ارائه گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره جیب بری به مبلغ ۶۰۰ هزار تومان از وی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۴۴ ولد آباد قرار گرفت.

این مسئول گفت: مالباخته طی شکایتی اظهار داشت که برای خرید به بازارچه رفته بود که متوجه به سرقت رفتن مبلغ ۶۰۰ هزار تومان وجه نقد از داخل جیب لباسش و عبور زنی به سرعت از کنار خود می‌شود.

خیرخواهان ادامه داد: بنابراین اکیپی از ماموران کلانتری ۴۴ ولد آباد به محل مورد نظر مراجعه و اقدام به پیگیری موضوع و گشت زنی در منطقه جهت یافتن ردی از سارق شدند.

وی اظهار داشت: ماموران پس از چندین ساعت کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات نامحسوس با زیر نظر گرفتن افرادی که در بازارچه و اطراف آن در حال تردد بودند به شخصی برخورد کردند که با پوشیدن لباس‌های زنانه با پرسه زدن در اطراف افرادی که جهت خرید آمده بودند از آنها جیب بری می‌کند.

وی خطرنشان کرد: ماموران پس از اطمینان از اینکه این فرد همان متهم مورد نظر است، طی یک اقدام غافلگیرانه وی را دستگیر و در بازرسی از متهم چندین دسته کلید، یک عدد فندک، چادر و لباس زنانه، کلاه گیس، شال زنانه، دستکش زنانه، یک عدد انبر دست، یک عدد تیغ موکت بری و مبلغ ۵۷ هزار تومان وجه نقد کشف و همراه با متهم دستگیر شده به کلانتری منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: متهم در بازجویی‌های ماموران اعتراف کرد که با تغییر ظاهر خود به شکل زنانه و سوار شدن در ماشین‌های عبوری و یا قرار گرفتن در کنار افراد در مغازه‌های شلوغ و بازارچه‌ها اقدام به جیب‌بری و کیف‌قاپی از آنها می‌کند. گفتنی است، در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و به همراه متهم تحویل مراجع قضایی شد.

چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۲:۴۸
کد خبر : 15703
بازدیدها: 259

پاسخی بگذارید »