یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جوان ۲۳ ساله ای در رودخانه سرباز غرق شد

danesheroz1 فروردین ۱۵, ۱۳۹۳ ۰
جوان ۲۳ ساله ای در رودخانه سرباز غرق شد

دانش روز: رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: جوان ۲۳ ساله ای که برای شنا وارد رودخانه سرباز شده بود، به علت سرعت زیاد آب و نا آشنایی به شرایط منطقه غرق شد

به گزارش دانش روز، دکتر فریبرز راشدی افزود: این جوان در روز طبیعت برای شنا به داخل رودخانه سرباز وارد شده بود که به سبب آشنا نبودن به شرایط و موقعیت منطقه و سرعت زیاد آب، در این رودخانه غرق شد.

وی بیان کرد: تیم های امدادی این مرکز همچنین در روز طبیعت با انجام ۱۳۶ ماموریت شهری و جاده ای، به مردم امداد رسانی کردند.

وی تصادفات شهری و جاده ای را از عمده موارد امداد رسانی تیم های امدادی زمینی و هوایی این مرکز به مصدومان ذکر کرد.

رییس مرکز مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: تیم های مستقر در هشت ایستگاه سلامت در ورودی شهرها نیز به متقاضیان درمان سرپایی خدمات دارویی و درمانی ارایه کردند.

وی خاطر نشان کرد: تیم های امدادی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تا صبح ۱۶ فروردین ۹۳ در استان به حالت آماده باش هستند.

به نقل از ایرنا استان سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی و پراکندگی و همچنین وجود دانشگاه ها و دانشکده های پزشکی به سه حوزه تقسیم شده که خدمات بهداشتی درمانی در شمال استان بوسیله دانشگاه علوم پزشکی زابل، مرکز و جنوب استان توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و در ایرانشهر از سوی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر ارایه می شود.

جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۴
کد خبر : 104335
بازدیدها: 203

پاسخی بگذارید »