دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جواد شریفی به همراه ۵ نفر بر اثر انفجار سر صحنه « معراجی ها » جان باختند

danesheroz1 دی ۱۸, ۱۳۹۲ ۱
جواد شریفی به همراه ۵ نفر بر اثر انفجار سر صحنه « معراجی ها » جان باختند

دانش روز: محمد جواد شریفی راد مدیر جلوه های بصری فیلم سینمایی به همراه ۵ نفر بر اثر انفجار سر صحنه «معراجی ها» جان باختند

 

 

 به گزارش دانش روز، صبح امروز جواد شریفی راد مدیر جلوه های بصری فیلم سینمایی «معراجی ها»‌ در حالیکه گروه آخرین روزهای فیلمبرداری را پشت سر می گذاشت براثر سانحه در حین فیلمبرداری به دیار باقی شتافت.

بر اساس شنیده های ما به غیر از شریفی راد ۵ نفر دیگر از عوامل فنی این فیلم سینمایی نیز در این حادثه در گذشتند. در این حادثه عوامل «معراجی‌ها» در حال کار گذاشتن مواد منفجره داخل یک از وسایل صحنه بودند که با انفجار آن متاسفانه شریفی‌راد و ۵ نفر از دستیاران او جان به جان آفرین تسلیم کردند.

بنابراین گزارش شریفی‌راد  که جزو باسابقه‌ترین مدیران جلوه های ویژه در سینمای ایران بود تاکنون مسئولیت جلوه‌های ویژه بیش از ۳۰فیلم سینمایی را برعهده داشته است به تازگی مراحل فنی فیلم عظیم «محمد(ص)» را به پایان رسانده و از نخستین تجربه‌های او در سینمای انقلاب می توان به «حمله به اچ۳»، «شمارش معکوس»،‌ »مسیر معکوس» اشاره کرد و از آخرین کارهای او «شکارچی شنبه» و «اخراجی‌های یک و ۲» بود.

او به تازگی مسولیت جلوه‌های ویژه «مروارید‌های خیلج فارس» را به پایان برده بود.

منبع: فارس

چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۸
کد خبر : 86325
بازدیدها: 432

یک دیدگاه »

  1. تقي دی ۱۹, ۱۳۹۲ در ۰:۴۰ ق٫ظ - Reply

    منتاسفم برای صدا وسیمای ایران که هر چی بدبختیه ما داریم همش مقصر اینها هستند کاری نمی توانند بکنند چرا جوانان ایران را میکشند این هم منع دیدن ماهواره عاقبتش همینه

پاسخی بگذارید »