یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جواد خیابانی عوض نشدنی است!!

danesheroz1 مهر ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
جواد خیابانی عوض نشدنی است!!

دانش روز: خیابانی دیشب همچنین بارها از گزارش بازی غافل شد و با روده‌درازی، به شرح نتایج بازی‌های همزمان پرداخت؛ نتایجی که برای بیننده پایین تصویر درج می‌شد و اصلاً نیازی نبود که خیابانی آنها را، آن هم با آن طول و تفصیل، بیان کند

به گزارش دانش روز، جواد خیابانی در بازی سلتیک و بارسلونا، به سنت سابق خود، باز هم به پرحرفی روی آورد و به جای بیان جملات کوتاه، هر چه را که می‌خواست بر زبان آورد، در کشدارترین جملات بیان می‌کرد.

خیابانی دیشب همچنین بارها از گزارش بازی غافل شد و با روده‌درازی، به شرح نتایج بازی‌های همزمان پرداخت؛ نتایجی که برای بیننده پایین تصویر درج می‌شد و اصلاً نیازی نبود که خیابانی آنها را، آن هم با آن طول و تفصیل، بیان کند.

واقعاً جواد خیابانی کی و چگونه می‌خواهد بر شهوت پرحرفی‌اش غلبه کند؟ وقتی بازی سلتیک و بارسا در حساس‌ترین لحظات خودش است، او از حاشیه‌ها سخن می‌گوید و هیچ چیز برایش مهمتر از اتمام جملات گهربارش نیست!

بارسلونا در حال حمله بر روی دروازه سلتیک است و خیابانی مشغول حرف زدن از چراغانی پارسال! و یا بازی با سرعت بالا در میانه میدان در جریان است و جوادآقا اساساً بی‌آنکه نیازی باشد زیرنویس “پورتو ۱ – اتلتیکو مادرید ۰” را برای بیننده بازی بخواند، در جمله‌ای کشدار و اعصاب خرد کن می‌گوید: “پورتو هم ۱ بر صفر از اتلتیکو مادرید در ورزشگاه بزرگ شهر پورتو پیش افتاده است.” و چند دقیقه بعد که دوباره نتیجه همان بازی را می‌خواهد اعلام کند، جملاتی هم در حمد و ثنای دیه گو سیمونه، مربی اتلتیکو مادرید، می‌گوید. و این همه روده‌درازی بی‌مورد، در حالی صورت می‌گیرد که بازیکنان بارسا با پاس‌های تند و تیز در حال نزدیک شدن به دروازه سلتیک هستند.

معلوم نیست جواد خیابانی را گذاشته‌اند آنجا تا بازی سلتیک – بارسلونا را گزارش کند یا خبر نتیجه بازی‌های همزان را مدام به گوش بیننده برساند!

فوتبالدوستان ایرانی، سال‌هاست که خیابانی را تحمل می‌کنند ولی انگار بیست سی سال دیگر هم باید این گزارشگر محترم و ناسیونالیست را تحمل کنند. گزارش‌های خیابانی، اکثراً، سوهانی هستند بر روح و روان بیننده. واقعاً مسئولان ورزش در سیمای جمهوری اسلامی ایران، تا کی می‌خواهند این گزارشگر ملی‌گرای مورد انتقاد اکثریت ملت ایران را به مردم این دیار تحمیل کنند؟

مدیران شبکه ۳ کافی‌ست نگاهی به صفحاتی بیندازند که مردم ایران در فیس بوک برای جواد خیابانی ساخته‌اند. در این صورت به میزان رضایت مردم از گزارشگر پرحرف حاشیه‌پردازشان پی می‌برند و بیش از این، این عنصر محبوب را به بیینده بی‌گناه برنامه‌های ورزشی تلویزیون ایران تحمیل نمی‌کنند!

جواد خیابانی از بس که غرق در حاشیه هاست، الفبای گزارش بازی را هم رعایت نمی کند. مثلاً او دیشب، حداقل دو بار فورستر دروازه بان سلتیک را فورست نامید! بیننده بازی به خوبی نام فورستر را بر روی پیراهن او می بیند ولی باز باید از زبان گزارشگر قهار و کاربلد سیما، فورستر را بشنود فورست! آری اینچنین بود برادر!

منبع: عصرایران
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۷
کد خبر : 64068
بازدیدها: 164

پاسخی بگذارید »