یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جوادخیابانی هم مجری برنامه انتخاباتی شد

danesheroz خرداد ۱۴, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز:درحالی که اغلب برنامه های سیاسی و انتخاباتی تلویزیون را مجریان شناخته شده این عرصه اجرا می کنند،شبکه سوم سیما اجرای برنامه «رخصت»ویژه انتخابات را به جواد خیابانی سپرده است

برنامه «رخصت»ویژه انتخابات از امروز با اجرای جواد خیابانی روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

درحالی که اغلب برنامه های سیاسی و انتخاباتی تلویزیون را مجریان شناخته شده این عرصه اجرا می کنند،شبکه سوم سیما اجرای برنامه «رخصت»ویژه انتخابات را به جواد خیابانی سپرده است.

نخستین بخش این برنامه امروز سه شنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۰:۱۵پخش می شود و در آن علی مداحی (نماینده محسن رضایی)و مسعود سلطانی فر (نماینده روحانی)شرکت دارند.

همچنین چهارشنبه ۱۵ خرداد حسین انصاری فر (نماینده حدادعادل)و کیومرث هاشمی (نماینده ولایتی)،پنجشنبه ۱۶ خرداد سعید فائقی(نماینده عارف)و محمد دامادی (نماینده قالیباف) و در نهایت جمعه ۱۷ خرداد بیژن نوباوه وطن (نماینده جلیلی)و بهنام ساسانیان (نماینده غرضی)به گفت و گو خواهند پرداخت.

جواد خیابانی،گزارشگر فوتبال و مجری برنامه های ورزشی در حالی اجرای این برنامه سیاسی را به عهده که پیش از این دیده نشده بود یک مجری ورزشی اجرای چنین تولیداتی را عهده دار شود.برنامه «دیروز،امروز، فردا» با اجرای محمد رضا رنجبران و «به انتخاب شما» (پاسخ به سوالات جوانان) با اجرای رضا ابراهیمی دیگر برنامه های ویژه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری هستند که از شبکه سه سیما پخش می شوند

 

 

منبع :امروزی ها

سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۱
کد خبر : 23807
بازدیدها: 548

پاسخی بگذارید »