پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جوابیه مسکو مبنی بر تحریم آنتی ویروس کسپرسکی رسید

danesheroz2 تیر ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
جوابیه مسکو مبنی بر تحریم آنتی ویروس کسپرسکی رسید

دانش روز: گلمر بحری، عضو هیئت مدیره سازمان نظام صنفی تهران ار اعلام جوابیه رسمی و کتبی از سوی شرکت روسی کپرسکی به نظام صنفی رایانه ای خبرداد

به گزارش دانش روز، گلمر بحری، عضو هیئت مدیره سازمان نظام صنفی تهران  از اعلام جوابیه رسمی و کتبی از سوی شرکت روسی کسپرسکی خبر داد.

 وی در ادامه افزود: جوابیه ای که از سوی این شرکت روسی اعلام شده به این شرح است: هیچ روالی در این رابطه تغییر نکرده است و ما همچنان بازار ایران را بازار بسیار مهمی می دانیم و هنوز بر همان ساختار نماینده گرایی قصد ادامه رابطه با شرکت های ایرانی را داریم.
 وی در تکمیل سخنان خود افزود: پیش از این هم نماینده ها از طریق توزیع کننده ها در دفاتر دبی آنتی ویروس خود را تهیه می کردند و این روال به همین صورت ادامه خواهد داشت و هیچ تغییری در این روال پیش نیامده است.

وی افزود: تنها دلیلی که اسامی شرکت ها از روی سایت ها برداشته شده، پایبندی به قوانینی است که به صورت جهانی در خصوص اعلام اسامی نمایندگان در ایران روی وب سایت جهانی شرکت کسپرسکی صورت گرفته است و فقط به خاطر اجبار برای اجرای قوانین این اتفاق افتاده است و همچنین کسپرسکی برای حل این مساله در حال طراحی و راه اندازی وب سایت شرکت کسپرسکی به زبان فارسی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۱
کد خبر : 34109
بازدیدها: 138

پاسخی بگذارید »