پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جنجال فایل صوتی منتسب به مهدی هاشمی

danesheroz آذر ۱۹, ۱۳۹۱ ۰

در یک فایل ۲۰ دقیقه ای منتشر شده، مهدی هاشمی به نکاتی در خصوص نگاهش به سیاست داخلی ایران، شرایط بعد از انتخابات ۸۸ و درگیری ها و موضع گیری های خود اشاره می کند.  اخیراً یک فایل صوتی ۲۰ دقیقه ای در فضای اینترنت منتشر شد که مکالمه محرمانه دوسال پیش میان نیک آهنگ [&hellip

در یک فایل ۲۰ دقیقه ای منتشر شده، مهدی هاشمی به نکاتی در خصوص نگاهش به سیاست داخلی ایران، شرایط بعد از انتخابات ۸۸ و درگیری ها و موضع گیری های خود اشاره می کند.
 اخیراً یک فایل صوتی ۲۰ دقیقه ای در فضای اینترنت منتشر شد که مکالمه محرمانه دوسال پیش میان نیک آهنگ کوثر ضدانقلاب خارج نشین و آقای مهدی هاشمی در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۱۰ (۲۱ مهر سال ۱۳۸۹) را افشا می کند.
در این فایل ۲۰ دقیقه ای، مهدی هاشمی به نکاتی در خصوص نگاهش به سیاست داخلی ایران، شرایط بعد از انتخابات ۸۸ و درگیری ها و موضع گیری های پدر وی و خودش اشاره می کند.
نیک آهنگ کوثر نیز در بخشی از این فایل صدای منتسب به این دو نیز با تاکید بر این که این گفت و گو به طور خصوصی است سوال هایی از وی می کند. وی اصالت این نوارهای صوتی را نیز تایید کرده است.
گفتنی است منتشر کننده این فایل در ذیل این دو فایل صوتی که در مجموع ۲۰ دقیقه است تاکید کرده بیست فایل صوتی در اختیار دارد و ۱۸ مورد دیگر نیز به زودی منتشر خواهد شد.
محسن هاشمی در گفت‌وگو با روزنامه آرمان: نوار منتسب به مهدی ساختگی است
دیروز متن صوتی و نوشتاری از آقای مهدی هاشمی در برخی رسانه‌ها منتشر شد. از این موضوع خبر دارید و تایید می‌کنید؟
من به‌عنوان برادر بزرگ مهدی می‌گویم که او علاقه زیادی به نظام و کشورش دارد بنابراین می‌توانم پاسخ شما را این‌گونه بدهم که نوار ساخته شده و مشکوک است. سازندگان این نوار، احتمالا صداهای پراکنده از مهدی داشتند و در بخشی قسمت‌ها هم به تقلید صدای مهدی پرداخته‌اند و در نهایت معجونی را به عنوان صدای ضبط شده مهدی تحویل این سایت‌ها داده‌اند.
به هر حال سازندگان نوار به دنبال هدفی بوده‌اند؟
این نوار از نظر من، مهدی و بقیه اعضای خانواده کذب و ساخته شده است و هدف آن هم بسیار مشهود است. آنها می‌خواهند از این طریق اقداماتی در جامعه و کشور ایجاد کنند و اذهان را مشغول نمایند. اگر چنین چیزی صحت داشت، آنها خیلی پیش از این موارد را رو می‌کردند. این اقدام در این زمان مشکوک بودنش نیاز به تحلیل و تفسیر ندارد. احتمالا ساخت این نوار به اهدافی در پرونده‌ای بازمی‌گردد که به غلط در کانادا از سوی شخصی به نام بوذری برای مهدی ساخته شده بود که البته تنها برادر من در آن مطرح نبود و برخی مسئولان دیگر هم بودند. با پیگیری‌های مهدی، مشخص می‌شود ادعاهایی که علیه او مطرح شده، صحت نداشته و پرونده‌سازان به دنبال اهداف دیگری بوده‌اند. بعد از آن به علیزاده‌طباطبایی (وکیل) ایمیل زدند که مهدی نباید پیگیر پرونده باشد. آنها گفته بودند درصورت اصرار مهدی به پیگیری این پرونده، صداهایی از او منتشر خواهند کرد که به ضررش خواهد بود. پس از پیگیری‌های مجدد درمورد پرونده با انتشار این نوار ساختگی خواستند تا مهدی را وارد ماجرای جدیدی کنند.
به‌هر حال این محتوای نوار به‌صورت صوتی و نوشتاری در سایت‌ها منتشر شده است. صحبتی برای ارسال کنندگان این نوار ندارید؟
با آنها کاری نداریم اما فکر می‌کنم پخش اظهارات صحیح و واقعی افراد جرم است چه برسد به اینکه اظهاراتی خودساخته را منتشر کرده باشند.
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۶
کد خبر : 646
بازدیدها: 217

پاسخی بگذارید »