دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

جنایت بر سر جای پارک خودرو

danesheroz1 تیر ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
جنایت بر سر جای پارک خودرو

دانش روز: پلیس در تعقیب جوانی ۲۵ساله است که بر سر جای پارک خودرو، مردی را در شهرستان اسلامشهر به قتل رسانده و زندگی مخفیانه‌ای در پیش گرفته است.

به گزارش دانش روز، ظهر ۱۹آذر سال ۸۹، مأموران پلیس اسلامشهر در جریان درگیری مرگبار در یک مجتمع مسکونی قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد که در این درگیری، یکی از ساکنان مجتمع به نام داوود با ۵نفر دیگر گلاویز شده و با ضربه چاقوی یکی از آنها به‌قتل رسیده است. یکی از شاهدان گفت: چند روزی بود که یک خودروی دوو، در پارکینگ مقتول پارک بود و نمی‌دانستیم که صاحب آن کیست.

این مسئله مزاحمت زیادی برای مقتول ایجاد کرده بود تا اینکه امروز(روز حادثه)، متوجه شدیم پسر جوانی به نام محسن همراه ۳ برادرش و یکی از دوستانش وارد پارکینگ مجتمع شده و قصد سوار شدن به‌خودروی دوو را داشتند. در همین هنگام مقتول نزد آنها رفت و به‌خاطر اینکه بدون اجازه خودروی خود را در پارکینگ او پارک کرده بودند، اعتراض کرد. اعتراض او باعث درگیری لفظی بین آنها شد و وقتی درگیری بالا گرفت، محسن چاقویی از جیبش بیرون کشید و ضربه‌ای به قلب داوود(مقتول) زد و همراه برادران و دوستش فرار کرد.

با این اطلاعات، دستور بازداشت عامل جنایت و همدستانش صادر شد و کارآگاهان در ادامه موفق شدند ۳برادر محسن را دستگیر کنند. آنها در بازجویی‌ها گفتند: ما در محل دیگری زندگی می‌کردیم و محسن به تازگی یک خودروی دوو خریده بود اما به‌خاطر اینکه با فروشنده دچار اختلاف حساب شده بود، تصمیم گرفت ماشین را در جایی دور از خانه‌مان پارک کند تا مبادا صاحب خودرو، آن را با خودش ببرد. این بود که ماشین را به یک مجتمع مسکونی در نزدیکی خانه‌مان برد و در پارکینگ آنجا گذاشت.

بعد از چند روز، وقتی برای بردن ماشین به آنجا رفتیم، با یکی از ساکنان مجتمع که صاحب جای پارک بود، درگیر شدیم و در این هنگام محسن با چاقو ضربه‌ای به او زد. با این اطلاعات، تحقیقات برای دستگیری محسن و پنجمین متهم پرونده ادامه یافت اما هر دوی آنها محل سکونتشان را ترک کرده و زندگی مخفیانه‌ای در پیش گرفته بودند.

سرهنگ رستگار، رئیس پلیس آگاهی اسلامشهر با بیان این خبر به همشهری گفت: عامل اصلی این جنایت، محسن خان‌محمدی، ۲۵ساله است که با گذشت ۳سال از حادثه هنوز ردی از وی به‌دست نیامده است. وی افزود: قاضی پرونده مجوز انتشار تنها عکس موجود از قاتل فراری را صادر کرده و از کسانی که از مخفیگاه او خبر دارند، درخواست می‌شود اطلاعات خود را از طریق شماره تماس‌های ۲۱۸۷۴۵۴۷-۰۲۱ و ۲۱۸۷۴۵۴۵-۰۲۱ در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اسلامشهر قرار دهند.

منبع:همشهری

دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۶
کد خبر : 38053
بازدیدها: 318

پاسخی بگذارید »